اخبار
24 مهر 1397
همراه با حمایت ویژه مالی از دانشجویان؛

 

طرح توانمندسازی صدف به منظور بالا بردن توانایی‌های شغلی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی جهت ورود به بازار کار اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس این طرح که توسط شبکه نوآوری تهران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس برگزار می‌گردد، قصد دارد دانشجویان و فارغ‌التحصیلان را جهت ورود به بازار کار آماده نماید.

در این دوره، افراد شرکت کننده از طریق آزمون‌های خودشناسی و مصاحبه‌های اختصاصی، استعداد، علایق و نقاط قوت و ضعف های خود را شناسایی کرده و با کمک مشاورین و متخصصین مسیر شغلی خود را طراحی خواهند کرد.

شرکت کنندگان همچنین با حضور در کارگاه‌های توانمندسازی، مهارت‌هایی فنون مذاکره، کار گروهی، فن‌بیان و سخنرانی، برندسازی شخصی، برنامه ریزی توسعه شخصی، مهارت گزارش نویسی و مکاتبات اداری را فرا می‌گیرند.

شرکت کنندگان متناسب با رشته‌های تحصیلی و تخصصی به گروه‌هایی تقسیم بندی شده و از مشاوره و مربی گری تخصصی آن رشته استفاده کرده و رزومه حرفه ای خود را تهیه می نمایند. همچنین با شرکت در تور گردشگری یک روزه، با پارک فناوری پردیس و زیست بوم نوآوری کشور آشنا شده و طی بازدید از شرکت‌ها، شتابدهنده‌ها و استارت‌آپ‌های برتر، درک محیطی بهتری از فضای کاری کسب می نمایند.

در پایان نفرات برگزیده دوره طی رویدادی، فرصت ارائه توانمندی‌های خود به مدیران‌عامل و مدیران منابع انسانی شرکت‌های عضو شبکه نوآوری تهران را خواهند داشت.

برای کلیه شرکت کنندگانی که دوره را مطابق با برنامه طی نمایند، گواهینامه‌ی حضور در دوره اعطا خواهد شد و ایشان می توانند ضمن عضویت در شبکه نوآوری تهران از کلیه مزایای این شبکه شامل کسر خدمت سربازی، کارورزی، کاریابی، کارآفرینی، بیمه تکمیلی و تسهیلات مربوطه استفاده نمایند.

مخاطبین این دوره شامل کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد که حمایت ویژه‌ای از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.

 

اعضای بنیاد ملی نخبگان شامل 90% تخفیف، کلیه دانشجویان 80% تخفیف، فارغ التحصیلان سال 94 تاکنون 80% تخفیف و فارغ التحصیلان سال 90 تا 94 60% تخفیف

علاقه‌مندان برای ثبت نام اولیه می‌توانند تا 15 آبان ماه سال‌جاری به سامانه شبکه نوآوری تهران(tinet.ir) مراجعه نموده و در صورت هرگونه سوال با شماره‌های 76250035 الی 37 تماس حاصل نمایند.


لینک مستقیم ثبت نام

  • بازدیدکنندگان: 750
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ