اخبار
20 آذر 1398
با هدف استفاده از توانمندی‌های شرکت‌ها در بومی‌سازی و تامین نیازهای فناورانه

مدیران شرکت پتروشیمی جم به منظور شناسایی توانمندی واحدهای فناور در صنایع پتروشیمی، از پارک فناور پردیس بازدید و با نمایندگانی از پارک و شرکت‌های عضو نشست برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این بازدید «سعید شیردل» مدیر بازرگانی شرکت پتروشیمی جم، با ابراز خرسندی از ظرفیت‌های ایجاد شده در پارک فناوری پردیس و زیست‌بوم فناوری و نوآوری، از بومی‌سازی و ساخت داخل تجهیزات مورد نیاز شرکت پتروشیمی جم از طریق شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس استقبال کرد.

اشاره به همکاری پارک فناوری پردیس با شرکت ملی گاز ایران و راه‌اندازی فن‌بازار تخصصی صنعت گاز در حوزه بومی‌سازی و خرید بار اول، تشریح بخشی از فرآیندهای اجرا شده در طی 4 سال گذشته در راستای رفع نیازهای مناطق عملیاتی، شناسایی و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند، تدوین پروپوزال‌ها با تفکیک هزینه دانش، انعقاد قراردادها و پذیرش مسولیت‌ در اجرای پروژه‌ها و قراردادهای بومی‌سازی فناوری از جمله مواردی بود که در نشست میان شرکت پتروشیمی جم و اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری مطرح شد.

مذاکره با چند شرکت عضو پارک در راستای شناخت توانمندی‌های آنها در حوزه صنعت پتروشیمی و تعریف همکاری با آنها، از دیگر برنامههای مدیران شرکت پتروشیمی جم در بازدید از پارک فناوری پردیس بود.

گفتنی‌ست، شرکت‌های «کارافن پرداز مبتکر مانا»، « ایده کاوان صنعت پردیس»، « ایرانیان بانژ»، « بیناب سنجش دماوند»، «ناموران قرن پانزدهم خورشیدی»، « پارس پرداز»، « اِوار پلاست کومش»، «گروه آژینه»، «توربوسیل» و «محرک‌سازان دنا» در این نشست حضور داشتند.


  • بازدیدکنندگان: 796
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ