اخبار
05 آذر 1396
جمهوري اسلامي ايران ميزبان متخصصین و نمايندگان صندوق‌های مخاطره‌پذیر کشورهای عضو دی-هشت

نشست سرمایه‌گذاری فناوری (TIM 2017) با حضور صندوق‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذير کشورهای عضو دی-هشت آذرماه سال جاری به میزبانی کشورمان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهندس مهدی صفاری‌نیا، دبیر شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت (D-8 TTEN)، گفت: «با برنامه‌ریزی انجام شده، نشست سال 96 با حضور صندوق‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذير از کشورهای مختلف و متخصصین این حوزه در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد».

رییس پارک فناوری پردیس افزود: «اين نشست با رویکرد هم‌افزایی بین صندوق‌های مخاطره‌پذیر کشورها طراحی شده است و بخش‌های نشست شامل سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های بحث و گفتگو، ارائه تجربیات و مدل‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذير برگزیده، ارائه داستان تعامل استارت‌آپ‌های منتخب با سرمایه¬گذاران، جلسه ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسط شرکت‌های نوپا (Pitch Deck) و کارگاه‌های آموزشی است».

وي گفت: موضوعات «سرمایه‌گذاری شرکتی (CVC)، سرمایه‌گذاری مشترک (co-invest)، ارزش‌گذاری شركت‌هاي نوپا، نقش دولت، قوانین مرتبط با صندوق‌ها و نیز كسب و كار فرشتگان سرمایه‌گذار توسط کارگروه علمی نشست به عنوان محتوای پنل‌های نشست انتخاب شده و از متخصصین این حوزه از کشورهای اسلامی برای ارائه آخرین دستاوردها و نظرات مرتبط دعوت به عمل آمده است».

صفاری‌نیا همچنین درخصوص شرکت‌کنندگان نشست اضافه كرد: «متخصصین و سخنرانان از کشورهای اسلامی، صندوق‌های مخاطره‌پذیر، شرکت‌های نوپا و نمایندگان کشورها از بخش‌های مختلف علمی و فناوری برای حضور در این نشست اعلام آمادگی نموده و تاکنون 24 سخنران و فعال حوزه سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذير، بیش از 40 صندوق داخلی و خارجی و 10 شرکت نوپا برای حضور در این نشست اعلام آمادگی کرده‌اند».

خاطر نشان می‌سازد، اولین نشست سرمایه‌گذاری فناوری دی-هشت (TIM 2017) با محوریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر 13 و 14 آذر ماه سال‌جاري به میزبانی پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سايت tim.d8tten.org در دسترس مي‌باشد.
  • بازدیدکنندگان: 899
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ