اخبار

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۱۹) با انتخاب و معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از ایرنا، اکبر قنبرپور دبیر هشتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری در مراسم اختتامیه این نمایشگاه اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ استارت‌آپ و ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری حضور داشتند.

وی گفت: ۲۰ شتاب دهنده و مرکز نوآوری، بیش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان، ۱۴ مخترع مستقل، ۱۵ بروکر فناوری و ۱۲ پارک علم و فناوری و مرکز رشد در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ حضور داشتند.

دبیر هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ادامه داد: در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ استیجی با ظرفیت ۴۰۰ نفر وجود داشت که چالش‌های اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور را در قالب سخنرانی‌ها، مناظرات و پنل‌ها بررسی کرد.

قنبرپور خاطرنشان کرد: فینال رویداد استارت‌آپی که در ۶ شهر کرمانشاه، رشت، بندرعباس، یزد، تهران و بیرجند برگزار شده بود نیز با حضور ۱۳ استارت‌آپ فینالیست در نمایشگاه اینوتکس برگزار شده است.

براین اساس دیجی کالا، ابرزس، قشم ولتاژ و سویچ، چهار غرفه برتر این نمایشگاه، انتخاب شدند.

روباکس، روستاآپ، الوپارک هم به عنوان کانترهای برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری معرفی شدند.

۷۱ استارتاپ از سراسر کشور در بخش اینوتکس پیچ با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت، مرکوری به عنوان تیم اول، سبزپالایش ساتراب به عنوان تیم دوم و ترپ ساز به عنوان تیم سوم انتخاب و معرفی شدند.

تیم سبزپالایش ساتراب به عنوان تیم منتخب اتاق بازرگانی ایران و آلمان برگزیده شد.

هشتمین دوره از نمایشگاه فناوری و نوآوری از ۱۹ خرداد ماه کار خور را آغاز کرد و امروز (۲۲ خرداد) در محل نمایشگاه بین المللی تهران به کار خود خاتمه داد.


  • بازدیدکنندگان: 409
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ