اخبار
15 آبان 1396
پارک علم و فناوری یزد میزبان فن‌بازارهای سراسر کشور؛

نهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای به میزبانی استان یزد با هدف بررسی آخرین فعالیت‌های فن‌بازارها و هم‌افزایی و هماهنگی‌های بیشتر، طی روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس نشست‌های سراسری فن بازارهای منطقه‌ای به‌صورت دوره‌ای و در راستای همکاری و هم‌افزایی بین فن‌بازارها در دو نوبت در سال برگزار می‌شود، در این نشست‌ها که نهمین دوره آن در یزد برگزار خواهد شد نمایندگانی از مرکز فن‌بازار ملی ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ۱۶ فن‌بازار منطقه‌ای و همچنین فن‌بازار تخصصی صنعت گاز کشور حضور دارند.

مهندس علی‌اکبریان دبیر شبکه فن بازار ملی ایران در تشریح نشست گفت: طی این رویداد آخرین وضعیت برنامه‌ها و فعالیت‌های فن‌بازارهای کشور بررسی شده و تجربیات حاصل از اقدامات انجام‌شده در راستای توسعه و رونق بازار فناوری کشور به اشتراک گذاشته خواهد شد.

وی تصریح کرد: بخشی از نشست به اقدامات فن‌بازارهای منطقه‌ای و بیان تجربیات حاصل شده اختصاص دارد که این محورها شامل کمک به تجاری‌سازی فناوری و محصولات فناورانه، بازاریابی و فروش محصولات دانش‌بنیان و فناورانه، برگزاری تورهای فناوری و نشست‌های تبادل فناوری، تسهیل ورود اختراعات به بازاردارایی فکری، تکمیل بانک اطلاعات فناورانه استان و شناسایی و تأمین نیازهای فناوری است.

دبیر شبکه فن بازار ملی ایران در ادامه به برنامه های جنبی نشست اشاره کرد و گفت: در برنامه‌های نشست تلاش می‌شود تا بخش‌هایی برای آموزش و توانمندسازی هم گنجانده شود از این رو در خلال نهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای قصد داریم پنلی با عنوان" چالش های سرمایه گذاری در فضای نوآوری کشور" برگزار کنیم.

علی اکبریان در پایان به حضور نمایندگانی از ستاد نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نشست اشاره کرد و گفت: از ستاد نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم برای تشریح و توضیحِ خدمات و همکاری با کارگزاری‌ها و فن بازارهای منطقه‌ای دعوت به عمل آمده است.
  • بازدیدکنندگان: 840
  • (رتبه بندی جاری 3.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 5
  • 0 1

نظری وجود ندارد.

پاسخ