اخبار

هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با موضوع «شهر هوشمند» طی 3 روز از 14 تا 16تیرماه 1397 در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران دایر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری مرکز شتابدهی نوآوری، این نمایشگاه را با پشتیبانی پارک فناوری پردیس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهند نمود.

در این نمایشگاه، اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از جمله شرکت‌های فناور و دانش بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد،‌ سرمایه گذاران جسورانه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، فرشتگان کسب و کار، مخترعین، منتورها، برگزارکنندگان رویدادهای استارتاپی،‌ رسانه های استارتاپی، ارائه کنندگان زیرساخت‌ها در بخش¬های حاکمیتی و ... حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 9000 مترمربع و بیش از 350 غرفه برپا خواهد شد و پیش بینی می شود 1000 نفر غرفه دار و بیش از 4000 نفر بازدیدکننده در این نمایشگاه گردهم آیند. همچنین چندین رویداد مختلف تجاری و ترویجی در این نمایشگاه برگزار خواهد شد و بخش‌های متنوعی برای عرضه فناوری‌ها و کسب و کارهای نوپای کشور دایر می شود.

بر طبق اعلام دبیرخانه نمایشگاه، ثبت نام غرفه داران، از تاریخ 18 اردیبهشت آغاز و تا 5 خرداد ادامه خواهد یافت. همچنین ثبت نام بازدیدکنندگان نیز از ابتدای خردادماه آغاز خواهد شد.

برای کسب اطلاعات به وبگاه رسمی نمایشگاه به نشانی www.inotex.com مراجعه شود.
  • بازدیدکنندگان: 916
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ