اخبار
04 آبان 1394
با حضور بیش از 10 شرکت دانش‌بنیان عضو پارك فناوري پرديس

با هدف توسعه کسب و کار در دوران پساتحریم و ایجاد بسترهای لازم برای کسب سهم ایران در بازار منطقه‌ای، همایش و نمایشگاه بین‌المللی تراکنش در محل مجتمع نمایشگاهی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس همایش و نمایشگاه بین‌المللی تراکنش (ITE) که با هدف توسعه کسب و کار در دوران پساتحریم و ایجاد بسترهای لازم برای کسب سهم ایران در بازار منطقه‌ای برگزار شد، با حضور بیش از 10 شرکت برتر دانش‌بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در محل مجتمع نمایشگاهی تهران واقع در بوستان گفتگوآغاز به کار کرد.

بنا به این گزارش فراهم‌ نمودن بسترهای لازم برای آشنایی فعالان ایرانی با دستاوردهای شرکت‌های خارجی و همچنین ایجاد زمینه مناسب برای تعامل و صادرات خدمات فناوری و تعامل با جهان به ویژه بازارهای منطقه‌ای و توجه به نوآوری‌های مدرن در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک از رویکردهای اصلی این همایش و نمایشگاه بود.

در این رویداد سه روزه شرکت‌کنندگانی چون بانک‌ها، شرکت‌های داخلی و خارجی، سفرا، نهادهای حاکمیتی، نمایندگان کشورها و صاحبان ایده‌های نوین در حوزه"کسب و کارهای نوپا"در بخش‌های متنوع چون افتتاحیه، اختتامیه، نشست‌ها و سمینارهای تخصصی حضور داشتند.

در نمایشگاه Iran Transaction Exhibition) ) شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری، بانک‌ها، پرداخت الکترونیکی، صنایع مالی، نهادهای ارائه دهنده خدمات همگانی حضور داشته و آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.

شرکت‌هایی از جمله توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، ایران نارا، خدمات انفورماتیک،آریا همراه سامانه، تجارت الکترونیکی ارتباط فردا،کارت اعتباری ایران کیش، پارس آنلاین، هلدینگ فناپ، شرکت‌های تابعه بانک‌های تجارت، انصار، شهر، تجارت الکترونیک پارسیان، ایران ارقام، شوکا، فناوران توسعه امن ناجی از جمله شرکت‌هایی بودند که در این رویداد حضور داشتند.

گفتنی است از مهمترین رویکردهای برگزاری این همایش و نمایشگاه اجرای سند چشم انداز 1404 با هدف رسیدن ایران به جایگاه اول در منطقه به لحاظ علمی، اقتصادی و فناوری است ضمن اینکه سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه که تیرماه امسال توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد و بندهای آن بر بهبود مستمر فضای کسب و کار، ایجاد بازارهای رقابتی و گسترش امور فناوری اطلاعات و ارتباطات متمرکز است.
  • بازدیدکنندگان: 1269
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ