اخبار
03 مرداد 1396
مدیرعامل صندوق توسعه فناوری های نوین در نمایشگاه الکامپ:

مدیرعامل صندوق توسعه فناوری های نوین پارک فناوری پردیس در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ اعلام کرد تمام خدمات صندوق از جمله خدمات سرمایه گذاری، ضمانت نامه ها، وام و تسهیلات برای شرکت ها و استارت آپ ها بالفعل است
.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی پارک فناوری پردیس، صندوق توسعه فناوری های نوین یکی از نهادهایی بود که در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک امسال حضور پررنگی داشت و توانست خدمات و ظرفیت های خود را به بیش از 500 شرکت و استارت آپ معرفی کند.

سیدروح اله میر امینی مدیرعامل صندوق توسعه فناوری های نوین در این خصوص گفت: نمایشگاه الکامپ هر ساله جمع کثیری از نوآوران، استارت آپ ها و شرکت های فناور را گرد هم می آورد که ما هم با هدف معرفی خدمات صندوق، به ذی نفعان و اکوسیستم فناوری کشور، در این نمایشگاه حضور یافته ایم.

وی تصریح کرد: با اینکه تنها 7 ماه از نمایشگاه پیشین الکامپ گذشته اما حضور چشمگیر استارت آپ ها و شرکت ها و افزایش تعداد شرکت کنندگان و همچنین بازدیدکنندگان نشان می دهد ظرفیت ها و پتانسیل های این حوزه بسیار بالاست تنها نیاز به سازماندهی و توجه بیشتر دارد.

میرامینی در ادامه به ارائه ضمانت نامه توسط صندوق به عنوان یکی از خدمات مهم اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف ما برای شرکت در نمایشگاه معرفی خدمات ضمانت نامه به شرکت هاست به این معنی که وقتی شرکتی قصد دارد با یک ارگان دولتی قرارداد ببند احتمالا نیاز به ضمانت نامه پیدا می کند که در سیستم بانکی ما، ماموریت و روشی برای ارزیابی این شرکت ها تعریف نشده از این رو ما سازوکاری تعریف کرده ایم که با یک ادبیات مشترک ضمانتنامه های لازم را صادر کنیم که به دستگاه های دولتی ارائه دهند.

وی در ادامه به دستاورد تازه صندوق در حوزه ضمانت نامه برای شرکت های فناور و دانش بنیان اشاره کرد و گفت: امسال اولین سالی است که دولت، کاملا ضمانت نامه های صندوق را پذیرفته و از طریق بانک مرکزی و سازمان مدیریت و معاونت علمی و فناوری کاملا ضمانت نامه ها را تایید و به ذی‌حسابان سراسر کشور ابلاغ کرده اند.

مدیرعامل صندوق توسعه فناوری های نوین همچنین به نقش این صندوق در اجرای پروژه های ملی کشور اشاره کرد و گفت: به دنبال شرکت هایی هستیم ما با آورده مالی و حمایتی خود و شرکت ها با آورده فنی خود با استفاده از ظرفیت های پارک فناوری پردیس به صورت هم افزایی و کنسرسیومی بتوانیم پروژه های ملی کشور را انجام دهیم.

وی تاکید کرد: به واسطه شناختی که از حوزه محصولات B2G داریم و همچنین با شناختی که از دستگاه های مختلف کشور و پروژه های ملی داریم می توانیم در این حوزه گام های بزرگی برداریم.

  • بازدیدکنندگان: 1013
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ