اخبار

رییس پارک فناوری پردیس در نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت عمران شهرهای جدید سراسر کشور ضمن تشکر از حمایت‌های وزارت راه و شهرسازی با مساعدت افرادی مانند: سراج الدین کازرونی و مهندس میریان در اوایل کار و حمایت‌های مهندس طاهرخانی معاون وزیر راه و شهر سازی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرهای جدید کشور در سالهای اخیر در توسعه فیزیکی پارک گفت: یکی ازنمادها و پیش نیازهای هرشهر برای تبدیل شدن به شهر هوشمند smart city وجود یک پارک فناوری است که شهر پردیس از این بابت غنی و بی نیاز است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهندس مهدی صفاری نیا با اشاره به شرایط موجود اظهار داشت: برای هوشمند سازی شهر، ظرفیت فناوری لازم را داریم و می‌توانیم کار خود را شروع کنیم. دانشگاه نوآور، عنوانی است که برای دانشگاه آزاد اسلامی پردیس به عنوان یک مسیر جدید تعریف شده است. نگاه دانشواری در این دانشگاه می‌تواند متفاوت باشد که با مساعدت مدیران شرکت عمران شهرهای جدید پردیس می‌توانیم در 4 سال آینده این ماموریت را تا حدی پیش ببریم تا نماد از یک شهر نوآور و هوشمند را در شهر پردیس پیاده سازی نماییم. این موضوع می تواند الگویی برای پیاده سازی در نقاط دیگر باشد و بر طبق پیش بینی ما پارک فناوری پردیس به یک قطب درحوزه فناوری نه تنها در کشور، بلکه در منطقه تبدیل شود.

وی در ادامه افزود: در آینده ای نزدیک اين امكان وجود دارد كه شهر پردیس را به اولین شهر فناوری کشور تبدیل کنیم،که در این راستا سیاست‌های کلی تدوین شده است. همچنین چشم انداز آینده پارک و نقش آن در رسیدن به توسعه و تعالی کشور از دیگر سیاست‌های اتخاذ شده برای پارک فناوری پردیس است.

معاون وزیر راه ضمن تشکر از ریاست پارک فناوری پردیس و تاييد مسير تعيين شده براي شهر جديد پرديس گفت: در جریان زحمات وافر و مجدانه مسئولین پارک بوده و هستم و امیدوارم بتوانیم از این پتانسیل مفید و موثر در رشد و شکوفایی هر چه بیشتر و البته سریعتر کشور در زمینه تولید و صادرات علم و دانش به بیرون از مرزهای جغرافیایی بهره مند شویم.

  • بازدیدکنندگان: 847
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ