اخبار
18 مرداد 1395
ريیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی:

ريیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: پارک فناوری پردیس یکی از پارک‌های با سابقه کشورمان است که برای آن زحمات زیادی کشیده شده و به عنوان الگویی موفق، از اين پارك ديدن كرديم.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، دکتر حسن حیدری هدف از بازدید پارک فناوری پردیس را استفاده از تجربیات همکاران در ادارات و واحدهای مختلف ستاد و دستاورد‌های علمی و فناوری شرکت‌ها اعلام کرد و افزود: امیدوارم ارتباطات را گسترش داده و بر اساس تجربیات به دست آمده، فرآیندها و برنامه‌هاي خود را توسعه دهیم.

وی ادامه داد: با شناسایی پتانسیل‌ها می‌توان همگرایی بین دو پارک ایجاد کرد که منجر به همگرایی بین شرکت‌ها شده و در این سطح نیز زمینه‌های همکاری گسترش پیدا کند.

حیدری با بیان اینکه تعاملات مفیدی در این جلسه صورت گرفت، اظهار داشت: ما آماده میزبانی از کارشناسان و مدیران پارک فناوری پردیس در پارک علمی و فناوری آذربایجان هستیم تا از نزدیک با وضعیت این پارک آشنا شده و از راهنمايي‌هاي آنان نیز استفاده نماييم.

شایان ذکر است، در این جلسه به مواردی از قبیل نحوه پذیرش شرکت‌ها در مرکز رشد فناوري نخبگان پارک فناوری پردیس، موضوعات حمایتی، شرکت در نمایشگاه‌ها و آیین‌نامه‌های ارزیابی، الگوهای مورد استفاده در ساخت و ساز پارک و واگذاری زمین پرداخته شد.

گفتنی است، پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در اواخر سال 93 به عنوان یک پارک مستقل استانی مطرح شد. در حال حاضر 42 شرکت در این پارک مستقر هستند و در سال گذشته یکی از شرکت‌های عضو این پارک به عنوان واحد فناور برتر كشور شناخته شد.

  • بازدیدکنندگان: 1044
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ