اخبار


چهارمین رویداد مدرسه‌ی کارآفرینی، با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری و حضور دانش‌آموزان مدرسه‌ی دخترانه‌ی بین‌المللی تطبیقی تهران در پارک فناوری پردیس برگزار و در طی آن، ایده‌های برتر مورد داوری قرار گرفت.

ریحانه کرامتی‌فرد، مؤسس رویداد مدرسه‌ی کارآفرینی در گفتگو با روابط عمومی پارک فناوری پردیس گفت: مدرسه‌ی کارآفرینی پروتون، اولین رویداد دانش‌آموزی کشور بوده که توانست فعالیت خود را آغاز و توسعه دهد.

کرامتی‌فرد، ضمن اشاره به اینکه رویداد اخیر چهارمین رویدادی است که در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، افزود: در 5 سال فعالیت مدرسه‌ی کارآفرینی، قریب به 40 رویداد از این دست در شهرهای مختلف کشور از جمله سیاهکل، عسلویه، سوادکوه و همچنین مناطق محروم کشور برگزار شده و خروجی‌های متعددی را در پی داشته‌است.

مؤسس رویداد مدرسه‌ی کارآفرینی افزود: توسعه‌ی محصولاتی که ایده‌ی اولیه‌ی آنها توسط دانش‌آموزان ارائه شده و تجاری‌سازی و ورود آن محصولات به بازار، ضمن آشنایی دانش‌آموزان با توانمندی‌ها و علایق تحصیلی‌شان در آینده، موجبات تغییر ذهنیت ایشان و جامعه را فراهم خواهد نمود.

کرامتی‌فر گفت: مرکز شتابدهی نوآوری همواره حامی رویدادهای مدرسه‌ی کارآفرینی بوده و همچنین وجود فضاهای علمی جهت بازدید، ما را بر آن داشت که رویدادهای اخیر خود را در این مجموعه برگزار نماییم.

رویدادهای مدرسه‌ی کارآفرینی از جمله رویدادهای آموزشی ترویجی است که بهترین مدل رویدادهای کارآفرینی به شمار رفته و در طی آن دانش‌آموزان به فرصت آموزش مباحث کارآفرینی، نحوه‌ی ارائه‌ی مدل کسب‌وکار، شناخت بازار و مسائلی از این قبیل دست‌یافته و ضمن آن فرهنگ کارآفرینی نیز ترویج می‌یابد.

  • بازدیدکنندگان: 341
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ