اخبار

مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس برای شرکت‌های عضو پارک، بسته‌ خدمات صادراتی با تمرکز بر حوزه صادراتی سوریه و اوراسیا، ارائه می‌دهد.

به گزارش پارک فناوری پردیس، مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس در راستای حمایت از توسعه بازار بین‌المللی برای «شرکت‌های صادرکننده» و یا «شرکت‌های با قابلیت صادرات» که عضو پارک هستند، چندین بسته خدمات صادراتی توسط کارگزاران صادراتی (بروکر) این مرکز ارائه می‌کند.

در قالب این طرح، پنج بسته‌ خدمت در حوزه‌های«ارائه محصول در نمایشگاه دائم صادراتی»، «مشاوره جهت حضور در بازارهای بین‌المللی»، «مطالعه بازار در سطوح مختلف»، «ارزیابی صادراتی و تدوین سناریوی صادرات»، «بازریابی صادراتی»، «توانمندسازی صادراتی» و «خدمات جانبی» توسط شرکت «شیرال» به عنوان یکی از کارگزاران مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس، به شرکت‌های عضو پارک عرضه می‌شود. شرکت‌ها با در نظر گرفتن این نکته که در کدام مرحله رشد و توسعه هستند، می‌توانند بسته خدمت متناسب را انتخاب کنند.

بسته های خدمات قابل ارائه در قالب طرح‌های «پلاتینیوم+»، «پلاتینیوم»، «طلایی»، «نقره‌ای» و «برنزی» قرار می‌گیرد. بسته «برنز» شامل خدمات «شلف» و «درج اطلاعات مجله الکترونیکی Made in Iran» در حوزه «ارائه محصول در نمایشگاه دائم صادراتی»، «ثبت در Marketplace های بین‌المللی» و «نحوه مذاکره» در حوزه «مشاوره»، «مطالعه بازار سطح 1» در حوزه «مطالعه بازار»، «تدوین سناریو آماده‌سازی صادراتی» در حوزه «ارزیابی صادراتی شرکت‌ها» و «استفاده از سالن جلسات» و «رزرو کافی‌شاپ و رستوران» در حوزه «خدمات جانبی» می‌شود.

بسته «نقره‌ای» شامل خدمات «شلف»، «ویترین» و «نمایش روی Video wall» و «درج اطلاعات مجله الکترونیکی «Made in Iran» در حوزه «ارائه محصول در نمایشگاه دائم صادراتی»، «ثبت در Marketplace های بین‌المللی» و «نحوه مذاکره» در حوزه «مشاوره»، «مطالعه بازار سطح 1»، «مطالعه بازار سطح 2» و«تدوین استراتژی نفوذ به بازار» در حوزه «مطالعه بازار»، «تدوین سناریو آماده‌سازی صادراتی» در حوزه «ارزیابی صادراتی شرکت‌ها»، «استفاده از سالن جلسات»، «استفاده از سالن کنفرانس» و «رزرو کافی‌شاپ و رستوران» در حوزه «خدمات جانبی» و «معرفی و بازاریابی» می‌شود.

بسته «طلایی» علاوه بر موارد بالا شامل «معرفی محصول در شبکه‌های اجتماعی خارجی مرکز» در حوزه «معرفی و بازاریابی» و«انجام مذاکره»، «ارسال نمونه»، «حمل و نقل انبارداری» و «عقد قرارداد» در حوزه «عملیات توانمندسازی صادراتی» می‌شود.

بسته «طلایی» به علاوه «ثبت کردن خریدار در صندوق ضمانت صادرات» و «تبادلات مالی» در حوزه «عملیات توانمندسازی صادراتی»، بسته «پلاتینیوم» را می‌سازد.

بسته «پلاتینیوم+» شامل تمامی موارد بسته «پلاتینیوم» به علاوه «استفاده از Augmented reality» در حوزه «نمایشگاه دائم صادراتی»، «آموزش و توانمندسازی منابع انسانی شرکت به منظور صادرات» در حوزه «ارزیابی صادراتی شرکت‌ها» و «تدوین محتوای تبلیغی» در حوزه «معرفی و بازاریابی» است.

شایان ذکر است، بخشی از هزینه‌های خدمات ارائه شده در بسته‌ها، مشمول حمایت پارک فناوری پردیس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌شود.

علاقه‌مندان به استفاده از این بسته‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 76250250 داخلی 2316 (آقای کلینی) کارشناس شبکه فن‌بازار ملی ایران تماس حاصل کرده و یا از طریق شماره‌های تماس 44659830 و 09212636469 با شرکت شیرال تماس بگیرند.

جهت دریافت پوستر خدمات صادراتی اینجا را کلیک کنید.


  • بازدیدکنندگان: 135
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ