اخبار
14 شهریور 1396
با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشور و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور؛

پانزدهمین اجلاس ساليانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشور، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و جمعی از معاونان و نمایندگان کشور صبح امروز در محل سالن اجتماعات پارک فناوری پردیس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های این پارک هرسال با هدف ارائه گزارش یک‌ساله عملکرد پارک، معرفی مجموعه ها و محصولات برتر سال،آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، هم افزایی و آشنایی مجموعه ها با هم، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه و انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک برگزار می‌شود.
در آغاز برنامه پنلی با عنوان " نقش پارک فناوری در حاکمیت و آینده کشور" با مدیریت اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران ارائه شد که در آن با حضور سه تن از مدیران موفق پارک موضوع فوق به بحث و تبادل نظر و ارائه پیشنهاد گذاشته شد.
در ادامه برنامه مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس گزارشی از عملکرد یکساله پارک ارائه کرده و همچنین سورنا ستاری دقایقی به ایراد سخنرانی در خصوص نقش نوآوری و فناوری در آینده کشور پرداخت.
در بخش جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس هم وزیر امور خارجه کشور، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و رئیس پارک فناوری پردیس تقدیرنامه و لوح این جشنواره را به برگزیدگان اهدا کردند و محمدجواد ظریف هم دقایقی در خصوص نقش مهم شرکت های فناور و توجه ویژه دولت یازدهم و دوازدهم به این بخش سخن راند.
وی همچنین از نوآوران و صاحبان فناوری در کشور خواست: به دولت پیشنهاد دهید، انتقاد کنید و خواسته هایتان را اعلام کنید ما هم سعی میکنیم هرچه در توان داریم در اختیارتان بگذاریم.
بازدید از نمایشگاه دائمي دستاوردهای فناورانه و همچنین بازدید از برخی شرکت های موفق و مستقر در پارک فناوری پردیس، اختتامیه پانزدهمین اجلاس سالانه پارک فناوری پردیس بود.
قابل توجه است که جزئیات برنامه به علاوه سخنان وزیر امور خارجه و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در کنار گزارش عملکرد سالانه پارک، متعاقبا ارائه خواهد شد.

  • بازدیدکنندگان: 1141
  • (رتبه بندی جاری 4.1/5 ستاره ها) مجموع آرا: 7
  • 8 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ