اخبار
09 خرداد 1395
به همت فن بازار ملي ايران و حمايت پارك فناوري پرديس؛

فن بازار منطقه‌ای استان البرز زیر نظر مرکز فن بازار ملی ایران و با تولیت شرکت شهرکهای صنعتی این استان با حضور مدیران، مسئولین دولتی و همچنین شرکتهای دانش بنیان و صنایع مستقر در استان افتتاح و فعالیت این دفتر بصورت رسمی از امروز آغاز شد

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، اکبر قنبرپور رییس مرکز فن بازار ملی ایران در مراسم افتتاحیه این دفتر ضمن اشاره به شروع ایجاد فن بازارهای منطقه‌ای در سراسر کشور از سال 93 افزود: یکی از تکالیف شورایعالی انقلاب فرهنگی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ساماندهی فن بازارهای عمومی و ایجاد فن بازارهای تخصصی در حوزه‌های دارای اولویت کشور است که در این راستا و بر طبق آیین نامه ایجاد شبکه فن بازار ملی ایران، تاکنون 15 فن بازار منطقه‌ای در 15 استان کشور راه اندازی شده است و با راه اندازی دفتر فن بازار منطقه‌ای قزوین، این شبکه شاهد شانزدهمین دفتر خود خواهد بود.

وی مأموریت فن بازار منطقه‌ای استان البرز را بازاریابی محصولات فناورانه شرکت‌های مستقر در البرز، کمک به جذب سرمایه برای طرح‌های فناورانه، احصای نیازهای فناوری استان و تأمین آنها از شبکه فن بازار یا از خارج از کشور، انتقال فناوری و افزایش سطح تکنولوژیک صنایع استان و ... برشمرد.

در ادامه این مراسم، ضمن امضای قرارداد ایجاد فن بازار منطقه‌ای استان البرز فیمابین پارک فناوری پردیس و شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، احکام اعضای حقیقی شورای فن بازار اعطا شد. همچنين اولین جلسه شورای فن بازار منطقه‌ای تشکیل و آیین نامه داخلی شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان دفتر فن بازار منطقه ای البرز در ساختمان شرکت شهرکهای صنعتی این استان افتتاح و کارگزار فن بازار نیز توضیحاتی را درخصوص فعالیتها و توانمندی های خود ارائه داد.


  • بازدیدکنندگان: 1151
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ