اخبار
02 خرداد 1396

پاویون تخصصی صنعت هوایی کشور با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان صنعتی و نوپا و به همت ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، پاویون تخصصی صنعت هوایی کشور با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان صنعتی و نوپا برای دومین سال در این نمایشگاه با ارائه تسهیلات ۹۰٪ و تخفیفات ویژه حضور شرکت‌های دانش بنیان هوایی شامل هزینه فضای نمایشگاهی، غرفه آرایی و امکانات استاندارد در این نمایشگاه ایجاد شد.

در این پاویون، شرکتهای فناور صنعت هوایی با ارائه توانمندی‌های فناورانه و معرفی آخرین محصولات تولیدی، برگزاری نشست‌های تخصصی مابین شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی و شرکت‌های بین‌المللی ،کسب بازارهای جدید و توسعه همکاری‌های ملی و بین المللی در صنعت حضور داشتند.

ساخت، تولید و تعمیر قطعات الکترواویونیک، طراحی و تولید سامانه های قوای محرکه صنایع هوایی،مجموعه های دقیق هوایی ، سرو والو و اکچویتورهای الکترو هیدرولیکی و رولر و بلبرینگهای دور بالا، نرم افزار انحصاری شبیه ساز سه بعدی تعاملی، تولید، تعمیر و overhaul تجهیزات فرودگاهی، تولید و استقرار نرم افزارهای جامع هوانوردی، سخت افزارهای الکترونیکی و نرم افزارهای کاربردی در صنایع هوایی و فضایی طراحی و ساخت سیستم‌ها و زیر سیستم‌های حوزه علم مکاترونیک و طراحی و تولید اقلام و مجموعه های هیدرولیکی و پنوماتیکی و ارائه دهنده محصولات و خدمات در زمینه های هیدرولیک، نیوماتیک، سیستمها و سامانه های سوخت و الکترومکانیک ، قطعات توربین و موتور از موضوعاتی بود که در این پاویون ارائه شد.

ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (INOTEX۲۰۱۷) در تاریخ ۲ الی ۵ خرداد سال ۹۶ با حضور شرکتهای فناور داخلی و خارجی در تهران برگزار شد که آخرین دستاوردها و نوآوری‌های فناورانه خود را در حوزه‌های مختلف به نمایش گذاشته شد.

هوافضا، انرژی‌های نو و تجدیدپذیر، فناوری رسانه، IT و فناوری اطلاعات و ارتباطات، نفت، گاز و پتروشیمی اتوماسیون صنعتی و سیستم های هوشمند، بیوتکنولوژی و تجهیزات پزشکی و فناوری نانو از جمله موضوعاتی بود که در این نمایشگاه ارائه شد.
  • بازدیدکنندگان: 803
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ