اخبار
07 آذر 1396
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی از پارک فناوری پردیس از نزدیک با فعالیت‌های این مجموعه و شرکت‌های عضو آن آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، عزیز اکبریان رئیس و رضا علیزده، فریدون احمدی، سعید باستانی، رامین نورقلی و سیدجوادحسینی‌کیا اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از پارک فناوری پردیس و نمایشگاه دستاوردهای فناورانه کشور با فعالیت‌های این مجموعه و شرکت‌های عضو آن آشنا شدند.

عزیزاکبریان در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: پارک‌های علم و فناوری، صندوق شکوفایی و نوآوری و مجموعه شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان برای کمیسیون صنایع مجلس، مجلس شورای اسلامی و نظام بسیار حایز اهمیت است، بازدید امروز نیز در پی جلسات گذشته مجلس صورت گرفته که به صورت عملی انجام شد و گزارش‌هایی را دریافت کردیم.

وی افزود: امیدورایم بتوانیم از شرکت‌های دانش‌بنیان با سیاست‌گذاری‌ها و حمایت‌هایی که باید در آینده از آنها داشته باشیم و مشکلاتی که دارند احتیاج به ترمیم قوانین و وضع بعضی قوانین حمایتی و برخی از سازمان‌ها و نهاد‌هایی که به عناوین مختلف در مقابل آنها مشکل ایجاد می‌کنند پشتیبانی کنیم.

در ادامه این بازدید با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس جلسه‌ای برای بررسی مشکلات و موانع شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار گردید.

در انتها نیز شرکت‌های عضو مرکز رشد فناوری نخبگان پارک‌فناوری پردیس، خدمات و فناوری‌های خود را برای حضار ارائه کردند.
  • بازدیدکنندگان: 986
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ