اخبار
20 اردیبهشت 1396
سلامتی کارکنان و محققان در گرو وزرش؛

ورزش دو به عنوان مادر رشته‌هاي ورزشي، جزو كم هزينه‌ترين، كم خطرترين و در دسترس‌ترين ورزش‌هاست، دوندگان براي تمرين كافي است به يك پارك، فضاي باز، پياده‌رو و يا يك باشگاه سري بزنند. از اين‌رو با توجه به استقبال مناسب كارمندان شركت‌هاي عضو، مسابقه دو نيمه استقامت پارك فناوري پرديس همواره جايگاه ويژه‌اي در بين برنامه‌هاي تدوين شده سال به خود اختصاص مي‌دهد.
پنجمين دوره مسابقه دو پارك فناوري پرديس، با حضور 85 نفر از 14 شركت مستقر در تاريخ 26 ارديبهشت‌ماه پس از طی مراحل انتشار فراخوان، ثبت‌نام و هماهنگی‌های لازم از متقاضیان در خيابان اصلي نوآوري برگزار گرديد.
در روز برگزاری جمعيت زيادي از ورزشكاران در محل شروع مسابقه (مقابل برج فناوري) جهت كنترل نهايي و گرم كردن بدن خود گرد هم آمدند. همانند سال‌های گذشته در اين مسابقه دو رده سني بالاي 40 و زير 40 سال به صورت همزمان به رقابت پرداختند.
مسابقه راس ساعت 9 با صداي سوت داور شروع شد و دوندگان مسافت ابتداي پارك در مقابل برج فناوري تا انتهاي خيابان نوآوري و برگشت را با سرعت طي كردند كه در نهايت، آقاي بهنام خادمي با ثبت زمان 6:14 دقيقه از شركت سفير آبي آرام پس از پشت سرگذاشتن حريفان خود به مقام قهرماني در رده زير 40 ساله‌ها دست يافت و پس از وی آقايان محسن طولابي از شركت سفير آبي آرام و جوادمحمدي از شركت فطروسي الكترونيك به ترتيب دوم و سوم شدند.
در رده بالاي 40 سال نيز آقاي ابوطالب شريف نتاج از شركت سيناسل به مقام قهرماني رسيد، آقايان نصرالله مطيع از ستاد و اكبر ربيع زاده از شركت پارس آنلاين دوم و سوم شدند.
در پایان مراسم نیز علاوه بر اهداي مدال و جايزه نقدي نفرات برتر، به سه نفر از 20 دونده‌ای كه از خط پايان عبور نموده بودند نيز به قيد قرعه هديه نقدي اهداء شد.
  • بازدیدکنندگان: 947
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ