اخبار

به همت مركز فن‌بازار ملي ايران فن‌بازار منطقه‌اي كرمانشاه با توليت شركت شهرك‌هاي صنعتي استان كرمانشاه افتتاح ‌شد.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، بر اساس آيين‌نامه ايجاد و توسعه فن‌بازارهاي منطقه‌اي و در راستاي سياست‌هاي مركز فن‌بازار ملي ايران در خصوص تسهيل ارائه خدمات به جامعه دانش‌بنيان و فناوران در نقاط مختلف كشور، همزمان با دومين روز از دهه مبارك فجر و سي و هفتمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، فن‌بازار منطقه‌اي كرمانشاه با توليت شركت شهرك‌هاي صنعتي استان كرمانشاه افتتاح ‌شد. بر اين اساس تعداد اعضاي شبكه فن‌بازار ملي ايران به چهارده استان افزايش پيدا كرد.

بنا بر اين گزارش مذاكرات و مقدمات ايجاد اين دفتر طي ماه‌هاي گذشته انجام شده و با اخذ موافقت شوراي فن‌بازار ملي، راه براي اعطاي چهاردهمين مجوز ايجاد دفتر فن‌بازار منطقه‌اي در اين استان هموار گرديد.

برگزاري جلسه معارفه عمومي برنامه‌ها و خدمات فن‌بازار منطقه‌اي، تحويل زيرساخت نرم‌افزاري فن‌بازار و برگزاري نخستين جلسه شوراي هماهنگي فن‌بازار منطقه‌اي كرمانشاه با حضور مسئولين استان و نمايندگان دستگاه‌هاي مرتبط با حوزه علم و فناوري از جمله برنامه‌هاي اين مراسم بود.

لازم به ذكر است مركز فن‌بازار ملي ايران، به استناد تكاليف مندرج در نقشه جامع علمي كشور و ابلاغيه شوراي عالي انقلاب فرهنگي و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، مسئوليت ايجاد و توسعه فن‌بازارهاي منطقه‌اي و تخصصي و ساماندهي اينگونه فعاليت‌ها در كشور را بر عهده دارد.


  • بازدیدکنندگان: 1127
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ