اخبار
12 اسفند 1394
با حضور پارك فناوري پرديس برگزار شد؛

چهاردهمین نشست مشترک روسای پارک‌های علم و فناوری و مدیران مراکز رشد کشور با هدف تعامل و همفکری مدیران این مراکز و با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و مدیران کل معاونت پژوهش و فناوری این وزارت، در روزهای 12 و 13 اسفندماه در پارک زیست فناوری خلیج فارس (قشم) برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی پارك فناوري پرديس، هم‌افزایی بیشتر بین تصمیم گیران روسای پارک‌های علم و فناوری و مدیران مراکز رشد کشور و تبادل نظر با مسئولان وزارت علوم، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی از اهداف برگزاری این نشست است.

بر اساس این گزارش، با توجه به قابلیت‌ها و امکانات مناطق آزاد به ویژه منطقه آزاد قشم برای صادرات محصولات شرکت‌های فناور و دانش بنیان مستقر در آنها، پارک علم و فناوری خلیج فارس در قشم به عنوان محل برگزاری این نشست انتخاب شد و در طول برگزاری این نشست، نمایندگان سازمان مناطق آزاد قشم، وزارت صنعت، معدن و تجارت، انجمن علمی پارک های علم و فناوری، نماینده صندوق های پژوهش و فناوری غیر دولتی، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حضور داشتند.

در این نشست شرکت کنندگان، ضمن بررسی چالش ها، و ارائه راهکارها برای تعاملات بین المللی و صادرات، در زمینه تحلیل چالش های پیش روی مراکز رشد و پارک های علم و فناوری و ارائه راهکارهای عملیاتی در ابعاد گوناگون، بررسی نحوه تعامل با صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق های پژوهش و فناوری وزارت علوم و بررسی اقدامات فراروی برنامه راهبردی پارک های علم و فناوری تبادل نظر نمودند.

مهندس امين‌رضا خالقيان، مديركل ارتباطات و بين‌الملل پارك فناوري پرديس به نمايندگي از اين پارك در چهاردهمین نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر كشور شركت نمود.

  • بازدیدکنندگان: 1477
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ