اخبار
24 تیر 1396
جذب سرمايه براي استارتاپ‏هاي حوزه گردشگري

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس در نظر دارد به منظور جذب سرمايه براي استارتاپ‏هاي حوزه گردشگري با هدف توسعه زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور چهارمين رويدادStartup Demo را برگزار کند.
رییس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد: این رویداد در نیمه مردادماه سالجاری در محل اتاق بازرگاني ایران با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و استارتاپ‌های حوزه گردشگري بعنوان سرمايه پذيران برگزار خواهد شد. محورهاي اصلي اين رويداد عبارتند از:
• گردشگري مجازي
• گردشگري و تفریح
• گردشگري و صنايع دستي
• گردشگري و اقامت

هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبین ایده و استارتاپ¬ها با سرمایه¬گذاران است که در 2 بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ¬ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ¬ها) برگزار می¬شود و استارتاپ¬ها می¬توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند. سرمایه¬گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ¬ها را بررسی کرده و پس از برگزاري جلسات خصوصي و بررسي میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزيابي آنها پرداخته و براي سرمايه گذاري در آنها اعلام نظر خواهند كرد، در اين صورت مذاكرات بعدي تا حصول نتيجه نهايي توسط مركز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.
قنبرپور در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: يكي از خلأهاي زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور، نبود فرصت ها و بسترهاي جذب سرمايه است كه رويدادهاي استارتاپ دمو تلاش دارد اين زمينه را براي شركت هاي نوپا و استارتاپ ها براي سرمايه پذيري از يك طرف و براي سرمايه گذاران براي بررسي شركت هاي آماده و داراي ظرفيت سرمايه گذاري از سوي ديگر فراهم نمايد.
خاطرنشان می سازد مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در اين رویداد تا 28 تيرماه مي‌باشد و متقاضيان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مي‌توانند به سايت اينترنتي مركز فن بازار ملي ايران به آدرس www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 88628091 تماس حاصل نمايند.
فرم ثبت نام و پوستر رويداد از طريق لینک زیر در دسترس می‌باشد:
http://Files.techmart.ir/docs/4th. StartupDemo.rar
  • بازدیدکنندگان: 892
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ