اخبار

با هدف توسعه و معرفی فعالیت‌های مرتبط و تعامل با شرکت‌های عضو پارك فناوري پرديس، سلسله نشست‌های فرهنگ عمومی به میزبانی شرکت فناپ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس بیش از30 شركت فناور مستقر و مديران ستادي پارك با هدف و معرفی فعالیت‌های خود و تعامل با شرکت‌های دیگر گرد هم آمدند تا به بيان موفقیت‌ها و راهکارهای پیشرفت بپردازند.

شهاب جوانمردی مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات پاسارگاد آریان (فناپ) در ابتدای این جلسه دستاوردهای فناپ را تولید نرم افزارخدمات پولی-مالي )بانک، بورس و بیمه)، خدمات پرداخت وتجارت الکترونیک، پرداخت الکترونيک، تجارت الکترونیک، سلامت هوشمند و خدمات عمومی، راهکارهاي جامع یکپارچه فناوري اطلاعات، ارتباطات و سرویس‌های ارزش افزوده و پروژه‌هاي بزرگ فناوري اطلاعات درقالبEPC برشمرد و افزود: می‌توان با نگاه کارآفرینانه در صنايع "های تک"در جهت توسعه فعالیت‌های ملی گام برداشت.

در ادامه محققاني از واحدهاي فناور مستقر در بخش‌هاي مركز رشد، استيجاري و اراضي در حوزه‌هاي تحقيقاتي پلاسما، امنيت شبكه و زيرساخت‌هاي جديد، پرينترهاي سه‌بعدي، چراغ‌هاي اس ام دي، يوپي‌‌اس‌هاي صنعتي، نفت، صادرات محصولات دانش بنيان و ... به معرفي خود و آخرين‌ دستاوردها پرداختند.

در پایان نشست نیز مهندس ميراميني، مديرعامل صندوق توسعه فناوري‌هاي نوين ضمن معرفي صندوق گفت: صندوق توسعه فناوري‌هاي نوين، از جمله صندوق‌هاي غيردولتي پژوهش و فناوري است كه به منظور ايجاد زمينه‌هاي مشاركت و سرمايه‌گذاري بخش غيردولتي و حمايت كمي و كيفي از فعاليتهاي پژوهشي كاربردي- توسعه‌اي و فناوري و همچنين ارائه خدمات مالي ويژه و منحصربه فرد به كارآفرينان متخصص و نوآوران با حمايت دولت و پارك فناوري پرديس مستند بر ماده 100 قانون برنامه سوم توسعه كشور و بر اساس مجوز كارگروه مربوطه، در سال 1386 تاسيس گرديده و آماده خدمت رساني به كليه شركت‌ها مي‌باشد.

وي افزود: با توجه به افزايش ميزان ريالي صدور ضمانت‌، اين صندوق آمادگي صدور يك روزه ضمانت‌نامه را براي شركت‌هاي عضو پارك فناوري پرديس را دارد.
  • بازدیدکنندگان: 1239
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ