اخبار
16 آبان 1394
در بازديد اعضاي اتاق بازرگاني استان نواسیبریوسکی روسيه از پارك فناوري پرديس تبيين شد

اعضای اتاق بازرگانی استان نواسیبریوسکی روسیه به جهت تعامل و همکاری در حوزه بازرگانی و صادرات از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس با توجه به پیشرفت های روز افزون جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف صادرات و دستیابی به تکنولوژی های جدید فناورانه و ارتقاء رتبه ایران در برگزاری نمایشگاههای مختلف در سطوح ملی و بین المللی،اعضای اتاق بازرگانی استان نواسیبریوسکی روسیه برای ایجاد بسترهای همکاری در حوزه بازرگانی و صادرات محصولات از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

بنا به این گزارش النا پیلی پنکو Elena Pilipenko)) رئیس اتاق بازرگانی استان نواسیبریوسکی،با ابراز خرسندی از دستیابی جمهوری اسلامی ایران به علوم جدید در تمام زمینه ها اعم از حوزه های فناوری پیشرفته گفت: اتاق بازرگانی روسیه آمادگی هرگونه همکاری و تعامل،به خصوص در بخش صادرات را دارد.

بنا به این گزارش در ابتدا معرفي پارك فناوري پرديس و شركت‌هاي مستقر،معرفی پروژه‌های ملی و بین‌المللی پارک با رویکرد ایجاد بسترهای همکاری در آینده از سوی پارک صورت گرفت ضمن اینکه یکی از اهداف اصلی در این بازدید،معرفی نمایشگاه اینوتکس و استفاده از فضاهای موجود در کشور عنوان شد.

در حاشیه این بازدید مقرر شد تا در راستای تعاملات صورت گرفته تبادل غرفه در نمایشگاه اینوتکس و تکنوپروم میان ایران و روسیه صورت گیرد ضمن اینکه در صورت تمایل طرف روس، شرکت‌های متناظری که در حوزه های مشترک فعالیت دارند بسترهای مذاکرات اولیه را آغاز و در اینوتکس تبدیل به قرارداد شود.

گفتنی است نماینده مرکز تحقیقات پزشکی روسیه، نماینده مرکز هماهنگی و حمایت از صادرات صنایع کوچک و متوسط روسیه، نماینده یک شرکت خصوصی و نماینده مرکز تحقیقات دارویی جزو هیات همراه روسی بودند

  • بازدیدکنندگان: 1305
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ