اخبار
11 آبان 1395
برقراری ارتباط مستقیم کارآفرینان و صاحبان سرمایه با شرکت های نوپا و نهاد های دست اندکار رسمی کشور؛

کاروان «راهیان جهاد کبیر» ابتکاری نو است که با همکاری ستاد فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و قرارگاه مرکزی دانش بنیان شیخ بهایی فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، بخشی از بازدیدهای کاروان «راهیان جهاد کبیر» با همکاری ستاد فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی در راستای فعالیت های مشترک با رویکرد فرهنگسازی و معرفی اقتصاد دانش بنیان و آشنایی با فعالیت های فناورانه پارک های علم و فناوری برگزار می شود که با بازدید این کاروان از پارک فناوری پردیس و دستاوردهای شرکت های عضو، فعالیت کاروان شروع شد.

در این بخش از بازدیدها آشنایی با دستاوردهای عرضه شده توسط شرکت های مستقر در پارک‌ها و مراکز فناوری انتقال تجارب بدست آمده به گروه ها و افرادی که تازه در این راه قدم می گذارند. نشان دادن دستاوردهای جمهوری اسلامی و ترسیم جایگاه پیش روی نظام علم و فناوری کشور و در نهایت هویت بخشی و تعیین نقش برای نخبگان و فرهیختگان در تحقق سیاست های فناورانه کشور دنبال می شود.

مخاطبین این کاروان عمدتا از افراد تصمیم ساز، تصمیمم گیرنده و یا ایفاگر نقشی حتی کوچک در فرایند پیشرفت نظام علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان کشور هستند که به طور اجمالی صاحبان کسب و کار، صاحبان سرمایه، دانشجویان، دانش آموزان، اساتید، مسولان و مدیران علمی و پژوهشی سازمان ها و نهاد های دولتی، عمومی و خصوصی و اقشار مختلف تاثیرگزار در اکو سیستم اقتصاد دانش بنیان کشور هستند.

علاقه مندان می توانند با رجوع به آدرس اینترنتی سامانه کاروان راهیان جهاد کبیر برای شرکت در این بازدیدها ثبت نام کرده و از خدمات این بازدیدها بهره مند شوند.
  • بازدیدکنندگان: 980
  • (رتبه بندی جاری 1.5/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ