اخبار
10 آذر 1398
توسط اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری

کارگاه آموزشی «حضور موثر در مناقصات» 19 آذرماه در سالن اجتماعات سراج پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری پارک با همکاری شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان»، کارگاه آموزشی «حضور موثر در مناقصات» را برگزار می‌کند. این کارگاه 19 آذر ماه از ساعت 8:30 تا 16:30 در سالن اجتماعات مجتمع سراج پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

«تشریح انواع مناقصات و روش‌های شناسایی و نحوه حضور در آنها»، «بررسی فرایندهای ارزیابی کیفی و تهیه ارائه پیشنهاد فنی -مالی برای مناقصات»، «تبیین موارد کلیدی و اثرگذار و بایدها و نبایدها در تکمیل اسناد مناقصات»، «آشنایی مقدماتی با سامانه تدارک الکترونیکی دولت (Setadiran.ir)»، «بررسی روش ها و معیارهای ارزیابی و انتخاب در مناقصات و تاثیر آن در تهیه پیشنهاد»، «تشریح نکات کلیدی و تکنیک های ترغیبی در تهیه و ارائه یک پیشنهاد رقابتی و موفق»، «آشنایی با نکات کلیدی قیمت گذاری در پیشنهادهای مالی مناقصات»، «تشریح ابزارهای حمایتی شرکت های دانش بنیان در فرایند مناقصات»و «تشریح شرایط عدم الزام و ترک تشریفات مناقصه» از سرفصل‌های این کارگاه آموزشی هستند.

تدریس کارگاه آموزشی حضور موثر در مناقصات، بر عهده مهندس ریاحی، کارشناس ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از دانشگاه تهران، معاون قراردادها و توسعه بازار شرکت مشانیر، مدیر سابق گروه قراردادها و پیمانهای بینالمللی شرکت مهاب قدس و مدیر سابق تهیه اسناد قراردادها و پیمانهای سازمان شهرداری‌ها است.

هزینه ثبت‌نام در این کارگاه برای اعضای شرکتهای عضو بخش اراضی و استیجاری پارک فناوری پردیس 120 هزار تومان، اعضای شرکتهای مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس 50 هزار تومان، اعضا و کارکنان سایر پارک‌ها و مراکز رشد 150 هزار تومان و مخاطبان آزاد 200 هزار تومان، تعیین شده است.

متقاضیان شرکت در این کارگاه می‌توانند با مراجعه به نشانی eventbox.ir/tender ثبت نام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر، از ساعت 9:00 الي18:00 با شماره تلفن 76251429-021 و 09219564547 با کارگزار برگزاری رویداد (شرکت پیشگامان کیفیت) تماس بگیرند.


  • بازدیدکنندگان: 182
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ