اخبار


کارگاه "تحلیل روندهای بزرگ صنعت رسانه و محتوا" در حاشیه نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری در روز پنج شنبه مورخ 4خرداد توسط شتا بدهنده امید در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی، سالن میلاد، غرفه 136 برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مرکز نوآوری فرهنگی امید یک شتابدهنده فعال در زمینه رسانه است که ایده های مبتنی بر حوزه رسانه را در زمینه تولید انیمیشن، مستند، فیلم کوتاه، سینمایی داستانی و .... حمایت می کند تا استارتاپ هایی در این حوزه های تخصصی ایجاد شوند.

این شتابدهنده در نمایشگاه INOTEX2017 حضور دارد و در طول جریان نمایشگاه قصد دارد تا کارگاه تحلیل روندهای بزرگ صنعت رسانه و محتوا را برای علاقه مندان به این حوزه برگزار کند.

در این کارگاه تلاش می شود تا آخرین روند‌های این صنعت برای شرکت کنندگان تشریح و فرصت‌های پیش رو و مدل‌های کسب و کار نوظهور در زمینه محتوا ارائه شود.

«صنعت رسانه و محتوا» عنوانی است که به تازگی شکل گرفته و به مجموعه فعالیت‌هایی که با هدف تولید، توزیع و نشر انواع محتوا صورت می گیرد اطلاق می شود.

رشد قابل توجه مصرف ویدئوی موبایلی، استفاده از صفحه نمایش دوم در کنار تلویزیون و تماشای چند صفحه نمایشی، فیلم خوری و زیاده روی در تماشا و رشد سریع محتوایی که توسط کاربر تولید شده (UGC) همگی نشان دهنده اتفاقاتی بزرگی است که در این صنعت در حال افتادن است.

  • بازدیدکنندگان: 1059
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ