اخبار
08 اسفند 1396

با برگزاری کارگاه آموزشی «توسعه بازار از طریق حضور موثر در مناقصات در پارک فناوری پردیس، شرکت‌های عضو با تسهیلات حضور اعضای پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان در مناقصات دولتی آشنا شدند.

به­ گزارش روابط عمومی پارک، با توجه به وجود پتانسیل توسعه بازار محصولات دانش­بنیان در خریدهای دولتی و مناقصات و لزوم آشنایی شرکت­های عضو پارک با موارد کلیدی و اثرگذار در فرآیند برگزاری مناقصات، کارگاه آموزشی «توسعه بازار از طریق حضور موثر در مناقصات» با حضور 23 نفر از 14 شرکت و واحد فناوری عضو پارک فناوری پردیس برگزار شد.

در این رویداد آموزشی مهندس ریاحی معاون قراردادها و توسعه بازار شرکت مشانیر و مدرس کارگاه، ضمن ارائه توضیح در خصوص الزامات ترک تشریفات در مناقصات دولتی و تسهیلاتی که در این زمینه برای شرکت­های دانش­بنیان و پارک­های فناوری وجود دارد؛ به بررسی فرايندهاي ارزيابي‌ كيفي و تهيه ارائه پيشنهاد فني-مالي برای مناقصات پرداخته و نكات كليدي قيمت‌گذاري در پيشنهادهاي مالي مناقصات را تشریح نمود.

در پایان این رویداد آموزشی مواردی همچون قیمت­گذاری در پیشنهادات مالی مناقصات، تکنیک‌­های ترغیبی در ارائه یک پیشنهاد رقابتی موفق مورد بررسی قرار گرفت و جلسات فردی با نمایندگان شرکت­های برای ارائه مشاوره برگزار گردید.


  • بازدیدکنندگان: 500
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ