اخبار
31 اردیبهشت 1396
در آستانه برگزاری ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری

15 استارتاپ برای مرحله بعدی سومین رویداد استارتاپ دمو نمایشگاه فناوری و نوآوری (INOTEX 2017) از بین 31 استارت آپ برگزیده شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، یکی از برنامه های جنبی نمایشگاه نوآوری و فناوری امسال برگزاری سومین استارت آپ دمو است که روز پنجشنبه 4 خردادماه همزمان با نمایشگاه اینوتکس از ساعت 11 در سالن میلاد در محل دائمی نمایشگاه­های بین­المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این رویداد که ماه گذشته فراخوان آن منتشر شد بیش از 31 استارتاپ برای حضور در این رویداد و ارائه و جذب سرمایه گذار اعلام آمادگی کردند و مدارک مربوطه را به دبیرخانه رویداد ارسال کردند.

پس از آن با تشکیل کمیته داوری این رویداد، و با بررسی شاخص های آمادگی برای جذب سرمایه گذاری، از بین متقاضیان ارائه حضوری در رویداد، 15 استارتاپ برای مرحله بعدی انتخاب شدند و روز سه شنبه 2 خرداد نیز، آموزش فاندرها و صاحبین استارتاپ ها، برای ارائه بهتر به سرمایه گذاران برگزار خواهد شد. پس از این دوره، استارتاپ­های نهایی برای حضور در رویداد انتخاب خواهند شد.

سرمایه گذاران می­ توانند برای حضور در این رویداد به سامانه مرکز فن بازار ملی ایران به نشانی www.techmart.irمراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 76251224 و 76251231 تماس حاصل نمایند.


  • بازدیدکنندگان: 936
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ