اخبار
04 شهریور 1395
در دیدار مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک با مشاور رییس جمهور کوبا در علم و فناوری مطرح شد؛

پروفسور فیدل کاسترو دیاز، فرزند رهبر بزرگ کوبا و مشاور رییس جمهور این کشور در حوزه علم و فناوری در دیدار با مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس با تمجید از دستاورهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه فناوری، علاقمندی کشورش را برای استفاده از تجربیات پارک فناوری پردیس اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این دیدار که در جریان سفر هیات عالیرتبه جمهوری اسلامی ایران به منطقه آمریکای لاتین به ریاست وزیر امور خارجه کشورمان انجام پذیرفت، آقای کاسترو ضمن آشنایی با دستاوردهای ج.ا.ایران در حوزه های مختلف فناوری، سابقه این همکاریها را بسیار مثبت و در جهت رشد هر دو کشور ارزیابی نمود.

وی با اشاره به سفرهای قبلی خود به تهران و دیدار از مراکز پژوهشی در ایران، به فعالیت های کشورمان در توسعه کسب و کارهای نوپا اشاره نمود و خواستار آن شد تا در جریان سفر خود به تهران در ماههای آتی، از پارک فناوری پردیس بازدید نماید و از تجربیات پارک در توسعه شرکتهای دانش بنیان و حمایت از آنها استفاده نماید.

شایان ذکر است سفر هیات عالیرتبه ایران به منطقه آمریکای لاتین تا هفتم شهریورماه به طول خواهد انجامید و این هیات با حضور در کشورهای کوبا، نیکاراگوا، اکوادور، شیلی، بولیوی و ونزوئلا مذاکراتی را با طرفهای مرتبط به انحام خواهد رساند.

  • بازدیدکنندگان: 1262
  • (رتبه بندی جاری 3.5/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ