اخبار

یازدهمين دوره مسابقات پارک فناوری پردیس، ویژه بانوان و آقایان، در رشته‌های «فوتبال دستي»، «دارت» و «تنيس روي ميز» از روز ‌شنبه 12 بهمن ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، یازدهمين دوره مسابقات پارک فناوری پردیس، به مناسبت دهه فجر از 12 بهمن ماه در محل پارک برگزار شده و به تیم‌ها و نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

تمامی اعضای «واحدهای فناور عضو»، «واحدهاي مركز رشد»، «اعضاي شبكه نوآوري تهران» «کارخانه نوآوری آزادی و های وی» و «ستاد» می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

مسابقات فوتبال دستی به صورت تیم‌های 2 نفره و مسابقات تنیس و دارت به صورت انفرادی برگزار خواهد شد. 40 تیم امکان حضور در مسابقات فوتبال دستی، 32 نفر امکان شرکت در مسابقات تنیس و 40 نفر امکان رقابت در مسابقات دارت را خواهند داشت.

مراسم قرعه کشی روز سه شنبه 8 بهمن ماه ساعت 15 در سالن اجتماعات ساختمان سراج برگزار خواهد شد. بنابراین علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات باید تا دوشنبه 7 بهمن ماه از طریق آدرس eventbox.ir/parksport اقدام به ثبت‌نام کنند. ارائه مدارک تصویر کارت ملی و تصویر آخرین بیمه واریزی تامین اجتماعی فرد مورد نظر توسط شرکت، برای ثبت‌نام الزامی است.

هزینه شرکت در مسابقات فوتبال دستی 60 هزار تومان، مسابقات تنیس روی میز 30 هزار تومان و مسابقات دارت 20 هزار تومان است.

بديهي است، پس از تكميل ظرفيت اعلام‌شده، متقاضیان جدید امکان ثبت‌نام نخواهند داشت. همچنین در صورت ارائه چند تيم از يك شركت، اولويت ثبت‌نام با شرکت‌های بدون تيم است و تیم‌ها و نفرات ثبت‌نام‌شده از يك شركت، با توافق يكديگر از مسابقات حذف خواهند شد.

شایان ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره 76250250 داخلي 2135 تماس گرفته و یا به کانال تلگرامی به نشانی techsport@ مراجعه کنند.


  • بازدیدکنندگان: 117
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ