اخبار
18 خرداد 1398
دبیر هشتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری:

دبیر هشتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری گفت: بیش از ۲۰۰ استارت‌آپ و ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان در هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری حضور خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از خبرگزاری آنا، اکبر قنبرپور معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و دبیر هشتمین نمایشگاه اینوتکس با اشاره به اینکه این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد،گفت:بیش از ۲۰۰ استارت‌آپ و ۲۰ شتاب‌دهنده و مرکز نوآوری در هشتمین دوره نمایشگاه فناوری و نوآوری حضور خواهند داشت.

وی افزود: علاوه‌بر حضور ۱۴ مجموعه سرمایه‌گذار، بیش از ۵۰ سرمایه‌گذار نیز در کافه سرمایه اینوتکس شرکت می‌کنند و طی چهار روز با شرکت‌های فناور و استارت‌آپ‌ها جلساتی برگزار می‌کنند.

دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان، ۱۴ مخترع مستقل، ۱۵ بروکر فناوری، ۱۲ پارک علم و فناوری و مرکز رشد و پنج رسانه استارت‌آپی نیز در نمایشگاه اینوتکس حضور دارند.

قنبرپور بیان کرد: نزدیک به ۴۰ مشاور و منتور اکوسیستم فناوری و نوآوری نیز در اینوتکس ۲۰۱۹ حضور دارند که در پاویون منتورشیپ جلسات نیم‌ساعته‌ای با کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها برگزار می‌کنند که رایگان است.

دبیر هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری گفت:در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ استیجی با ظرفیت ۴۰۰ نفر وجود دارد که چالش‌های اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور را در قالب سخنرانی‌ها، مناظرات و پنل‌ها بررسی می‌کند. نشست سراسری رؤسای پارک‌های علم و فناوری نیز روز آخر نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: بیش از ۲۰ مخترع عراقی پاویونی در نمایشگاه دارند که طی این چهار روز با مخترعان و سرمایه‌گذاران ایرانی ملاقات و مذاکره می‌کنند. از سه کشور لهستان، چین و عراق نیز افرادی در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ حضور خواهند داشت.

دبیر هشتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری گفت: پیش‌بینی می‌شود ۴۰۰ جلسه B۲B ‌میان بازیگران اکوسیستم فناوری و نوآوری برگزار شود. چهار رویداد در حوزه خودرو، فولاد، بیمه و آتش‌نشانی نیز در نمایشگاه برگزار می‌شود که صنایع نیازهای خود را به کارآفرینان و فناوران منتقل می‌کنند تا آنها راه‌حلی مناسبی برای آن پیدا کنند و قرارداد همکاری منعقد کنند.

قنبرپور در انتها خاطرنشان کرد: فینال رویداد استارت‌آپی که در ۶ شهر کرمانشاه، رشت، بندرعباس، یزد، تهران و بیرجند برگزار شده بود نیز روز چهارشنبه با حضور ۱۳ استارت‌آپ فینالیست در نمایشگاه اینوتکس برگزار می‌شود.

هشتمین دوره از نمایشگاه فناوری و نوآوری با شعار اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف ۱۹ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ با حضور سورنا ستاری معاون علم و فناوری رئیس جمهورافتتاح می‌شود و تا ۲۲ خرداد به کار خود ادامه خواهد داد. اختتامیه این نمایشگاه نیز بعدازظهر چهارشنبه برگزار خواهد شد.


  • بازدیدکنندگان: 420
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ