اخبار
01 مرداد 1396
حمایت ویژه پارک فناوری پردیس از شرکت های عضو؛

‌‌فراخوان اولويت هاي تحقيقاتي مصوب سال 1396صنعت برق

مركز تحقيقات صنعت برق با هدف حمايت، راهبري موسسات، مراكز علمي و پژوهشي و شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور به منظور انجام تحقيقات و پژوهش‌هاي كاربردي در صنعت برق، اولويت‌هاي پژوهشي را تدوين نموده‌است. اين صنعت با شناسائي پتانسيل‌ها در شركت‌هاي موفق داخلي درجهت بهبود فرايندهاي پژوهش و تحقيقاتي و استفاده از حداكثر توان داخل به منظور به كارگيري نتايج پروژه‌هاي تحقيقاتي‌كاربردي در شركت‌هاي زير مجموعه خود اقدام به تهيه اولويت هاي تحقيقاتي سال 1396 نموده است. در اين راستا، پارك فناوري پرديس بر اساس ماموريت خود، با هدف حمايت از تحقيق توسعه و ايجاد بازار براي شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور اقدام به اطلاع‌رساني از ظرفيت ايجاد شده و همچنين همراهي شركت‌ها در مذاكره و انعقاد قرارداد با شركت‌هاي زيرمجموعه صنعت برق نموده است.

محورهاي پروژه‌ها:

انتقال و فوق توزيع

انرژي هاي نو و تجديد پذير

توليد

عمومي

مطالعات كلان انرژي، اقتصادي و مديريتي


كسب اطلاع از عناوين پروژه‌ها:

شركت‌هاي متقاضي مي‌توانند با مراجعه به سامانه تحقيقات برق به آدرس http://satab.tavanir.org.ir، از عنواين كامل پروژه‌ها اطلاع پيدا كرده و آن‌دسته از پروژه‌هايي را كه توانايي اجرا را داشته انتخاب و پس از دريافت فرم 13 صفحه‌اي، براي هر پروژه فرم را تكميل و به شركت برق منطقه‌اي مخاطب جهت بررسي ارسال نمايند.


حمايت‌هاي پارك فناوري پرديس

امكان انعقاد قرارداد پژوهشي، فروش محصولات خارج از تشريفات مناقصات براساس " مصوبه هيأت محترم وزيران مورخ 06/08/1386 با موضوع «ترك تشريفات مناقصه در ارجاع كارهاي پژوهشي و تحقيقاتي به دانشگاه‌ها، پارك‌هاي علم و فناوري و ...»

امكان ارائه تسهیلات مالی به منظور تحقیق و توسعه و حل مساله‌های فنی پروژه‌هاي تحقيقاتي بر اساس آيين‌نامه حمايتي پارك فناوري پرديسشامل :

1- حمايت از انجام قراردادهاي تحقيقاتي شركت‌هاي عضو پارك با اشخاص حقيقي و حقوقي

2- حمايت از هم‌افزايي بين شركت‌هاي عضو پارك

3- حمايت انجام پايان‌نامه‌هاي دانشجویان تحصيلات تكميلي به‌ منظور رفع نیازهای تخصصی

4- حمايت از کارآموزی دانشجویان در واحدهای دانش‌محور و واحدهاي فناور

شركت‌هاي متقاضي مي‌توانند جهت استفاده از ظرفيت انعقاد قرارداد خارج از تشريفات مناقصه و يا آيين‌نامه حمايتي، پس از انتخاب پروژه، فرم 13 صفحه‌اي مربوطه را تكميل و به آدرس service@techpark.irجهت بررسي ارسال نمايند.

متقاضيان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و انجام هماهنگي‌هاي لازم با مركزتجاري‌سازي پارك فناوري پرديس به شماره تماس 02176250250 داخلي 4339 (آقاي مهندس علي‌پور) ارتباط حاصل نمايند.

 

  • بازدیدکنندگان: 1086
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ