اخبار
25 خرداد 1395
با حمايت پارك فناوري پرديس انجام مي‌گردد:

مدیرعامل مركز نوآوري و شتابدهي ياس گفت: اجرای طرح دانشکار با هدف آشتی قشر دانشگاهی با صنعت کشور در جهت ایجاد اشتغال انجام می شود.

علی پنیریان مدیرعامل مركز نوآوري و شتابدهي ياس در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به طرح دانشکار اظهار داشت: این طرح در راستای ایجاد اشتغال و کار آفرینی برای جوانان و کار آموزانی که قصد ورود به بازار صنعت از محیط دانشگاهی را دارند به صورت فشرده در بازه زمانی خاصی اجرا می شود.

وی ادامه داد: در طرح دانشکار افرادی که متقاضی استخدام در شرکت های دانش بنیان هستند در 2 هفته آموزش های عمومی کسب و کار مانند رزومه نویسی، گزارش نویسی و دفتر داری را فرا می گیرند تا علاوه بر کسب تجربه عملی گواهینامه فنی حرفه ای جهت ارائه به شرکت های مختلف دریافت می کنند.

مدیرعامل مركز نوآوري و شتابدهي ياس در خصوص آشتی صنعت با دانشگاه گفت: این طرح بیشتر فارغ التحصیلان دانشگاهی را برای کسب مهارت های عملی و تجربه می پذیرد تا مشکل نبود تجربه قشر دانشگاهی با این کار حل شود.

پنیریان یاد آورشد: درطرح آچار کار آفرینان با آخرین تکنولوژی روز دنیا آشنا می شوند و با تیم سازی افراد در حوزه های مختلف کاری توانایی انجام کار در شرکت‌های دانش بنیان را پیدا کرده و با فضای سیلیکونی پارک های فناوری آشنا می شوند.

با حضور در دانشکار شانس خود را برای فعالیت و استخدام در شرکت های دانش بنیان افزایش دهیم.

دانشکار مخصوص چه کسانی است؟؟

1- دانشجویان دارای واحد کارآموزی

2- دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار


در دانشکار چه اتفاقی می افته؟؟

1- گذراندن 6 کارگاه آموزشی در دو هفته (آشنایی چهره به چهره با مدیران عامل شرکت‌های دانش بنیان در مدت زمان دوره)

2- دریافت گواهی نامه دانشکار و شخصیت شناسی

3-معرفی و پذیرش افراد درشرکت های دانش بنیان سراسر کشور جهت گذراندن دوره کارآموزی، کارآوزی و استخدام


بيشتر بدانيم


  • بازدیدکنندگان: 3513
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ