اخبار

در دومین روز نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت که به همت مرکز فن بازار ملی ایران در پارک فناوری پردیس برگزار شد، 5 استارتاپ منتخب ایرانی خود را به صندوق های سرمایه گذاری جسورانه کشورهای دی-هشت ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، طبق اطلاع رسانی های قبلی صورت گرفته به شتاب دهنده-های فعال کشور برای معرفی استارتاپ هایی که شرایط جذب سرمایه گذار خارجی را دارند، 17 استارتاپ 10 روز قبل از برگزاری رویداد، ارائه خود را در حضور هیأت داوران انجام دادند که در نهایت 5 استارتاپ برای حضور در Startup Pitch Deck انتخاب شدند.

در یکی از جذاب ترین بخشهای این نشست، 5 استارتاپ به اسامی «استادکار»، «اروند استودیو»، «طنین پرداز پاسارگاد»، «ابر آروان» و «آرتیبیشن (Artibition)» هر یک به مدت 8 دقیقه فرصت داشتند که کسب و کار خود را به سرمایه گذاران معرفی کنند، بازار خود را به تصویر کشانده، از مشتریان فعلی و آتی خود سخن بگویند و سرمایه مورد نیاز خود را بیان کنند.

در این جلسه بیش از 20 مجموعه سرمایه گذاری ایرانی و همچنین 10 صندوق سرمایه گذاری جسورانه از کشورهای عضو دی-هشت حضور داشتند و به بررسی و انتخاب فرصت های سرمایه گذاری پرداختند.

برطبق اعلام مسئولین برگزاری این نشست، دور دوم این نشست در سال آینده میلادی برگزار خواهد شد که شاهد حضور گسترده تر استارتاپ ها و برنامه های ارائه به سرمایه گذاران خواهد بود.

نشست سرمایه گذاری فناوری TIM 2017 به همت دبیرخانه D-8 TTEN (مستقر در پارک فناوری پردیس) طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 13 و 14 آذرماه در پارک فناوری پردیس برگزار شد.


  • بازدیدکنندگان: 831
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ