اخبار
30 اردیبهشت 1396
در گفتگو با مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس مطرح شد:

نمایشگاه فناوری و نوآوری امسال (INOTEX2017) که از دوم تا پنجم خرداد ماه جاری، در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد سعی بر آن داشته تا نگاه ویژه ای به حوزه استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا داشته باشد، از این رو در این نمایشگاه دو پاویون ویژه برای استارتاپ های داخلی و استارتاپ های ایرانیان مقیمم خارج از کشور، در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، امین‌رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس در خصوص این پاویون تخصصی گفت: در نمایشگاه فناوری و نوآوری امسال، تاکید زیادی بر حوزه نوآوری و کسب و کارهای نوپا وجود دارد بر همین اساس یک بخش ویژه برای استارتاپ ها و شرکت های نوپایی در نظر گرفته شده که مدیران و مالکین آن ها متخصصان ایرانی هستند که از کشورهای دیگر به ایران بازگشته اند و کسب و کار خود را در کشور راه اندازی کرده اند.

خالقیان تاکید کرد: در این پاویون که با حمایت بنیاد ملی نخبگان برگزار خواهد شد کارآفرینان غیرمقیم در یک جایگاه ویژه امکان استقرار در فضای نمایشگاهی را خواهند داشت و با توجه به حضور در کشورهای دیگر و آشنایی بالا با شیوه های راه اندازی و مدیریت استارتاپها به ارایه کسب و کار موفق خود می پردازند.

وی در ادامه به فواید این پاویون اشاره کرد و گفت: کارافرینان ایرانی غیرمقیم در این بخش می توانند فعالیت ها و دستاوردهای خود را در معرض نمایش بگذارند و علاوه بر معرفی خود جلسات مشاوره های تخصصی استفاده کرده و همچنین شانس خود برای یافتن سرمایه گذار را امتحان کنند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس اعلام کرد: تا کنون 20تن از کارافرینان ایرانی غیرمقیم و متخصصین ایرانی که از خارج از کشور بازگشته اند آمادگی خود را برای حضور در این پاویون اعلام کرده اند.
  • بازدیدکنندگان: 883
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ