رویـدادهـا

پارک فناوری پردیس در ادامه دوره‌های آموزشی آنلاین خود برگزار می‌کند

آموزش آشنایی با معاهده همکاری ثبت اختراع PCT و حمایت بین المللی از اختراعات

آموزش آشنایی با معاهده همکاری ثبت اختراع PCT و حمایت بین المللی از اختراعات

با دیگران به اشتراک بگذارید

اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس، دوره آموزشی «آشنایی با معاهده همکاری ثبت اختراع PCT و حمایت بین المللی از اختراعات» را برگزار می‌کند. این دوره در 1 جلسه 3 ساعته در روز 18 دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری با همکاری شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان» به عنوان کارگزار، دوره آموزشی آنلاین «آشنایی با معاهده همکاری ثبت اختراع PCT و حمایت بین‌المللی از اختراعات» را، برگزار می‌کند. این دوره روز 18 دی ماه از ساعت 10 الی 13 برگزار می‌شود.

«انواع حمایت بین المللی از اختراعات»، «آشنایی با معاهده PCTو مزایای آن»، «مدارک مورد نیاز جهت ثبت اختراع درPCT»، از محورهای آموزشی این دوره هستند. «مهندس میرعرب»، رئیس اداره ثبت بین المللی اختراعات، تدریس این دوره را برعهده دارد.

هزینه ثبت‌نام در این کارگاه برای متقاضیان آزاد، 150هزار تومان تعیین شده است. شرکت‌های دانش‌بنیان برای شرکت در این دوره آموزشی از تخفیف حمایتی 70 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی بهره‌مند می‌شوند. گروه مذکور می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس http://ghazal.inif.ir مراجعه کنند. سایر متقاضیان شرکت در این دوره که از تخفیف‌های حمایتی پارک فناوری پردیس بهره‌مند خواهند شد، می‌توانند از طریق آدرس https://evand.com/events/pct18 برای ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 76251429-021 و 09219564547 با کارگزار برگزاری رویداد (شرکت پیشگامان کیفیت) تماس بگیرند. لازم به ذکر است مهلت و ظرفیت ثبت‌نام محدود است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطلع شدن از دیگر دوره‌های آموزشی حساب کاربری زیر در شبکه اجتماعی اینستاگرام را دنبال کنند.

https://instagram.com/pkg_academy

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir

سازمان‌های همکار