رویـدادهـا

قابل‌توجه علاقه‌مندان فعالیت در زیست‌بوم نوآوری و فناوری:

ثبت‌نام نیروهای داوطلب اجرایی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ «اینویار» آغاز شد

ثبت‌نام نیروهای داوطلب اجرایی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ «اینویار» آغاز شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

متولدین سال‌های ۱۳۷۰ الی ۱۳۸۵ می‌توانند به‌عنوان نیروهای داوطلب در تیم اجرایی نمایشگاه اینوتکس حاضر شوند و با فعالیت در بزرگ‌ترین نمایشگاه نوآوری و فناوری کشور کسب تجربه کنند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴؛ تیم اجرایی این نمایشگاه هرساله به‌منظور تسهیل فرایندهای اجرایی و کمک به غرفه‌داران و مخاطبان نمایشگاه جهت بهبود تجربه اقدام به جذب نیروهای داوطلب «اینویار» می‌کند.
گفتنی است اینویارها یا نیروهای داوطلب کمک به برگزاری رویدادها افرادی هستند که به‌صورت داوطلبانه در تیم اجرایی رویدادهای مختلف حضور دارند. این نیروها عموماً باهدف کسب تجربه بیشتر، شبکه‌سازی و آشنایی بهتر با زیست‌بوم نوآوری و فناوری در این رویدادها حضور می‌یابند.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی panel.inotex.com/inoyar/register برای فعالیت به‌عنوان اینویار در اینوتکس ۲۰۲۴ ثبت‌نام کنند.
سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، «اینوتکس ۲۰۲۴»، از ۱۸ لغایت ۲۱ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه با بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده، ۴۵۰ غرفه‌دار و ۲۴ رویداد جانبی، بزرگ‌ترین گردهمایی در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور به شمار آمده و به دنبال تحقق اهداف شبکه‌سازی، همکاری و سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم است.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1654120837

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir