رویـدادهـا

با حضور وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت:

پیگیری ساخت شهرک نخبگانی در منطقه نوآوری پردیس

پیگیری ساخت شهرک نخبگانی در منطقه نوآوری پردیس

با دیگران به اشتراک بگذارید

با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان پردیس، ساخت شهرک نخبگانی در پارک فناوری پردیس پیگیری شد. این طرح در مساحتی بالغ بر 300 هکتار در منطقه نوآوری پردیس واقع شده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و مسئولان شهر پردیس، پروژه ساخت شهرک نخبگانی در پارک فناوری پردیس پیگیری شد.
در بازدیدی که وزیر راه از پارک فناوری پردیس داشت، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، سیاست های پارک را در جهت ایجاد منطقه نوآوری به وسعت 1000 هکتار تشریح کرد.
وی همچنین اقدامات انجام شده و موانع پیشرو در تحقق دستور رئیس جمهور برای ایجاد شهرک نخبگانی به عنوان تکمیل کننده زنجیره کار و زندگی در زیست بوم نوآوری و فناوری و ایجاد فرصت برای اسکان نخبگان را در این منطقه بیان کرد.
وزیر راه و شهرسازی در این بازدید، بر تسریع در آماده سازی این شهرک توسط شرکت عمران شهر پردیس تأکید کرد. بذرپاش با توجه به اهمیت توسعه بیشتر پارک فناوری پردیس، آمادگی وزارت راه و شهرسازی را برای تسریع در طرح ایجاد مجتمع مسکونی نخبگان و همچنین توسعه اراضی پارک با کمک شرکت مادر تخصصی عمران اعلام کرد.
بر اساس این گزارش، طرح شهرک نخبگانی از سال 1400 در مساحتی بالغ بر 300 هکتار و با همکاری وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهر پردیس در دستور کار پارک فناوری پردیس قرار گرفته و رئیس جمهور نیز در بازدید بهار 1401 از پارک، دستورات لازم جهت تسریع در روند این پروژه را صادر کرد. این شهرک مسکونی در منطقه نوآوری پردیس طراحی شده و مصوب هیات امنای پارک است.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1654120837

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir