رویـدادهـا

مدیر عامل بانک توسعه تعاون مطرح کرد؛

گام اساسی ورود به بانکداری دیجیتال با حضور فعالانه در پارک فناوری پردیس

گام اساسی ورود به بانکداری دیجیتال با حضور فعالانه در پارک فناوری پردیس

با دیگران به اشتراک بگذارید

مدیر عامل بانک توسعه تعاون حضور شرکت‌های فناوری و دانش‌بنیان در پارک فناوری پردیس را مزیتی مهم در این زیست بوم بزرگ فناوری عنوان کرد و افزود: برپایی شعبه و حضور فعالانه شرکت سمات به عنوان نهادی توسعه‌ای در هم‌افزایی با شرکت‌های تعاونی دانش بنیان از برنامه‌های مهم بانک است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ مدیر عامل بانک توسعه تعاون که به همراه اعضای هیات مدیره این بانک و «اکبر قنبرپور» معاون توسعه نوآوری پارک در جلسه شرکت سمات که در محل پارک فناوری پردیس برگزار شده، حضور یافته بود، گفت: فعالیت بانک توسعه تعاون در حوزه فناوری در راستای ارتقاء بانکداری الکترونیک و پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال می‌شود.
وی افزود: در شرایطی که ارکان بازار و شکل‌گیری معاملات بر پایه زیرساخت‌های الکترونیک تحول یافته است و بازیگران بازار به گسترش معاملات غیر فیزیکی متمایل شده‌اند، نقش نظام بانکی نیز به عنوان واسطه‌گری وجوه، افزایش اطمینان طرف‌های معامله و ارائه دهنده اعتبار به واحدهای تولیدی و تجاری به نحو جدید قابل تصور است.
مهدیان خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از ارکان توسعه‌ای بخش و با وظایف حمایت از تعاونی‌ها و کارآفرینان در محافل فناورانه کشور نیز حضور می‌یابد، بر همین اساس مقدمات حضور بانک توسعه تعاون و شرکت ابزاری بانک در حوزه فناوری در پارک علم و فناوری پردیس فراهم گردیده است.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون حضور شرکت‌های فناوری و دانش‌بنیان در پارک فناوری پردیس و اشتغال حدود 6500 نفر نیروی متخصص را مزیتی مهم در این زیست بوم بزرگ فناوری کشور عنوان نمود و افزود: برپایی شعبه و حضور فعالانه شرکت سمات به عنوان نهادی توسعه‌ای در هم‌افزایی با شرکت‌های تعاونی دانش بنیان از برنامه‌های مهم بانک است و هم‌اکنون اقدامات مناسبی در این زمینه به مرحله اجرا درآمده است.


سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون نیز در این جلسه به موضوع مهم تقویت سرمایه‌ای شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون (سمات ) اشاره نمود و افزود: با توجه به پروژه‌های مهم نرم‌افزاری شرکت و فعالیت مهم توسعه‌ای آن در همکاری با تعاونگران ضروری است اندازه شرکت به لحاظ مالی و سرمایه‌ای بزرگ‌تر شود.
امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون درخصوص حضور در پارک فناوری پردیس و ورود به بازارهای جدید گفت: این بانک همگام با تدوین نقشه راه تحول دیجیتال و پیاده‌سازی آن در فرآیندهای بانکداری، با حضور در پارک فناوری پردیس، در موضوع ورود به بازارهای جدید نیز گام موثری برمی‌دارد.
در این جلسه سعید معادی معاون بازاریابی و استان‌ها، ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون، غلامحسین عرب حسنخانی مشاور مدیرعامل بانک و سایر اعضای هیات مدیره حضور داشته و نقطه نظرات تخصصی در این زمینه مطرح نمودند.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir

سازمان‌های همکار