رویـدادهـا

پردیس سامیت

با دیگران به اشتراک بگذارید

پردیس سامیت
 
 

برای مشاهده سایت پردیس سامیت کلیک کنید.

 

معرفی

 

استارت ‌آپ‌ها نقش بی‌بدیلی در رشد و توسعه جوامع در دنیای كنونی ایفا می‌كنند.

فناوری های نوآورانه و ظهور اقتصاد جدید مبتنی بر آن، نقطه عطفی در عرصه اقتصاد به شمار می رود كه پنجره جدیدی برای كشورهای توسعه یافته و در حال توسعه باز كرده است و بر همین أساس در کشورما نیز در سال‌های اخیر توجه نهادهای عمومی و دولتی به توسعه اکوسیستم استارتاپی جلب شده است.

از تولد اکوسیستم استارتاپی ایران چند سالی می گذرد و علی‌رغم وجود چالش های بسیار، بخش‌های متفاوتی از ابتدای شکل گیری اکوسیستم تا هم اکنون در جهت توسعه آن نقش کلیدی داشتند،که از جمله مهم ترین آن‌ها می‌توان به رویدادهای کارآفرینی،شتابدهنده ها و فضاهای کار اشتراکی اشاره کرد.

ایجاد ارتباط و همکاری نزدیک بین این نهادهای مستقل و البته تاثیرگذار، به رشد اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری کمک می کند و در این راستا از سال ۱۳۹۷ رویداد پردیس سامیت توسط مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس طراحی و برگزار شده است.

 رویداد پردیس سامیت با هدف ایجاد هم افزایی ،انتقال تجربه و آموزش با رویکردی نوآورانه بین فعالین اکوسیستم استارتاپی طراحی شده است و دبیرخانه پردیس سامیت در یک برنامه بلند مدت تصمیم دارد با توسعه رویداد پردیس سامیت و حضور بخش های دیگر از مجموعه‌ها یا افراد تاثیرگذار در این اکوسیستم مثل سرمایه‌گذاران و سایر بازیگران اکوسیستم کارآفرینی مثل بنگاه‌های بزرگ اقتصادی، صنعت و شرکت‌های دانش‌بنیان تبدیل به بزرگترین رویداد صاحب سبک استارتاپی در کشور و منطقه شود.

اولین رویداد پردیس سامیت در سال 2018 رویدادی تخصصی برای فعالان حوزه برگزاری رویداد ، پردیس سامیت دوم در سال 2019 برای مدیران شتاب‌دهنده‌ها برگزار شد. سال 2020 در پردیس سامیت، دو گروه برگزارکننده رویداد و مدیران شتاب‌دهنده‌ها را در یک رویداد گرد هم آمدند و همچنین برای اولین بار مدیران فضاهای کار اشتراکی را نیز در کنار خود داشت.

در سال ۲۰۲۱ به دلیل شیوغ ویروس کرونا پردیس سامیت به صورت کمپی و در فضای باز با حضور مدیران شتابدهنده ها،برگزارکنندگان رویداد،مدیران فضاهای کار اشتراکی و VC ها برگزار شد،علاوه بر این ۲۰ استارتاپ از شتابدهنده های  عضو مرکز شتابدهی در پردیس سامیت ۲۰۲۱ در مقابل شرکت کنندگان به ارائه استارتاپ خود پرداختند.

 

گالری عکس و فیلم پردیس سامیت 2020

 

پردیس سامیت

پردیس سامیت

pardissummit2020

pardissummit
پردیس سامیت
pardissummit2020
  

 

 

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir

سازمان‌های همکار