رویـدادهـا

مراسم کلنگ زنی دانشگاه خاتم، فاز 4 پارک فناوری پردیس همزمان با 20سالگی پارک

با دیگران به اشتراک بگذارید

مراسم آغاز عملیات ساخت دانشگاه خاتم با حضور مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس، علی اکبر صالحی قائم مقام فرهنگستان علوم و مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد در فاز 4 این پارک برگزارشد.

این دانشگاه با رویکرد ایجاد پردیس کارآفرینی در ناحیه نوآوری پردیس، مجموعه آموزشی، تحقیقاتی، پژوهشی خود را تحت عنوان «مجموعه آموزشی فناوری خاتم» در زمینی به مساحت 17 هکتار و در فاز 4 پارک فناوری پردیس احداث می‌کند.

با ایجاد این مجتمع آموزشی و فناور، امکان حضور ۱۰ هزار دانشجو و 1000 پژوهشگر استارتاپی که در توسعه مرزهای دانش و ایده‌های نوآورانه توانمند هستند، در 10دانشکده فراهم خواهد شد. همچنین امکانات پشتیبانی، آزمایشگاهی و آموزش و درمانی برای خلق ایده‌های نواورانه در این مجموعه پیش‌بینی شده است.

احداث این دانشگاه در راستای ایجاد ارتباط پایدار صنعت و دانشگاه و همکاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی، آموزشی و پژوهشی به منظور تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه و توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان است.

با بهره برداری از این دانشگاه بستر توسعه فناوری‌های همگرا و تامین زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری، جهت تحقق اهداف تحقیقاتی، فناوری و نوآوری و تسهیل تجاری سازی محصولات فناور و دانش‌بنیان فراهم خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir