رویـدادهـا

مسابقات والببال بیستمین سالگرد تاسیس پارک فناوری پردیس

با دیگران به اشتراک بگذارید

به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس پارک فناوری پردیس برگزار شد 
این مسابقات که از روز 10 مهرماه آغاز شد، با برگزاری 20 مسابقه در قالب دو گروه اجرا گردید. در گروه یک تیم‌های شیاطین نارنجی، ارتباطات، پیشرو، بنیادین و رفقا و در گروه دوم تیم ب سرمایه انسانی، مالیبالیست ها،‌ حراست و‌ پاورنت حضور داشتند.
در مرحله گروهی این بازی ها، تیم‌های شیاطین نارنجی و ارتباطات از گروه اول و حراست و سرمایه انسانی از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی رسیدند.
در دیدارهای نیمه نهایی، تیم شیاطین نارنجی با پیروزی مقابل تیم ب سرمایه انسانی و تیم حراست با پیروزی مقابل تیم ارتباطات به مرحله فینال رسیدند.
در بازی‌های رده‌بندی تیم ارتباطات موفق شد، تیم ب سرمایه انسانی را با پیروزی در هر دو ست شکست دهد و به مقام سوم رقابت ها دست یابد.
در بازی فینال نیز تیم حراست با نتیجه 2 بر صفر ‌بر شیاطین نارنجی پیروز و قهرمان رقابت های والیبال ستاد پارک فناوری پردیس شد. زمین‌های بازی روباز پارک فناوری پردیس، آماده برگزاری مسابقات مختلف در سطح کارکنان شرکت های عضو پارک فناوری پردیس می‌باشد. همچنین مجتمع چندمنظوره پارک نیز به زودی آماده برگزاری انواع مسابقات داخل سالنی از جمله ‌والیبال، بسکتبال، هندبال،‌ فوتبال و ... می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir