رویـدادهـا

با هدف توسعه همکاری ها و پیشبرد برنامه های گذشته

بازدید دبیرکل گروه D-8 از پارک فناوری پردیس

بازدید دبیرکل گروه D-8 از پارک فناوری پردیس

با دیگران به اشتراک بگذارید

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، ایسیاکا عبدالقدیر امام که به تازگی به دبیر کلی گروه دی ۸ منصوب شده‌ است، در راستای توسعه همکاری ها و پیشبرد برنامه های گذشته همکاری میان سازمان دی ۸ و پارک فناوری پردیس، از این مجموعه بازدید کرد.

این بازدید با میزبانی بیرنگ مشاور رئیس پارک فناوری پردیس و میلاد صدرخانلو رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس و عمرانی رئیس کارگروه اجرایی جایزه مصطفی (ص) انجام شد.
بر همین اساس ایسیاکا عبدالقدیر امام آمادگی خود را برای حمایت از برگزاری دور بعدی رویداد TIM اعلام کرد. نشست TIM که رویدادی مشترک بین هشت کشور در حال توسعه اسلامی می باشد، گردآورنده صاحبان ایده و سرمایه گذاران در حوزه فناوری از هشت کشور اسلامی است.
همچنین دبیرکل D-8 ضمن آشنایی با فعالیت های گسترده پارک فناوری پردیس آمادگی خود را برای تعریف همکاری با این مجموعه اعلام کرد.
در پایان این بازدید دبیر کل گروه هشت کشور اسلامی از نمایشگاه دائمی پارک فناوری پردیس و نمایشگاه دائمی تجهیزات پزشکی مستقر در پارک بازدید کرد.
گفتنی‌ است، دبیرخانه شبکه تبادل فناوری میان هشت کشور در حال توسعه اسلامی که موسوم به D-8 TTEN می باشد در پارک فناوری پردیس مستقر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir