رویـدادهـا

افتخاری دیگر برای شرکت عضو پارک فناوری پردیس؛

شرکت سفیر آبی آرام رتبه دوم بهترین مراکز تماس جهان شد

شرکت سفیر آبی آرام رتبه دوم بهترین مراکز تماس جهان شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

سرپرست معاونت امور مشتریان و تجاری شرکت مخابرات ایران با اشاره به شانزدهمین رویداد بین المللی انتخاب بهترین مراکز تماس در جهان(۲۰۲۱) گفت: سفیر آبی آرام مستقر در پارک فناوری پردیس در این رویداد حضور داشت و توانست رتبه دوم را برای دومین سال پیاپی در جهان کسب کند.به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از خبرگزاری موج، داوود زارعیان با اشاره به شانزدهمین رویداد بین المللی انتخاب بهترین مراکز تماس در جهان(۲۰۲۱) گفت: سفیر آبی آرام از کشورمان در این رویداد حضور داشت و توانست رتبه دوم را برای دومین سال پیاپی در جهان کسب کند که این موفقیت در این حوزه و برای کشورمان جای تبریک و قدردانی دارد و نشان می‌دهد ظرفیت جمهوری اسلامی ایران در استفاده و توسعه از مراکز تماس بسیار بالاست و باید بیش از گذشته به این موضوع توجه کرد.
معاون شرکت مخابرات ایران ادامه داد: ضرورت دارد که در حوزه تخصصی مراکز تماس همایش خاص و ویژه‌ای برگزار شود و در این راستا کشورمان پیشگام شده و برای برگزاری چنین برنامه هایی از تجربیات شرکت های موفق استفاده کند و شرکت های دیگر را نیز ترغیب کند تا وارد شوند.
زارعیان با بیان اینکه هرسال رویدادی بین المللی در زمینه مراکز تماس برگزار می شود پیشنهاد داد که شاید مناسب باشد ما هم در ایران برنامه‌‌ریزی انجام دهیم‌ که اولین دوره را در ایران برگزار کنیم. البته در دو سال اخیری که مسئله کرونا به عنوان یک معضل جهانی مطرح است تاسیس مراکز تماسی که به صورت آنی و فوری به مشتریان و به مردم سرویس دهند، بسیار ضروری است و از دستاوردهای این همایش جهانی می‌توان برای بازسازی یا نوسازی و بعضا تغییر در همه فرآیندهای مراکز تماس کشور استفاده کرد.
وی افزود: از این رو برگزاری رویداد بین المللی انتخاب بهترین مراکز تماس در جهان مهم ترین و موثرترین وسیله برای انتقال تجربیات است که می تواند برای توسعه حرفه ای مراکز تماس در کشور، به کار گرفته شود.

پیشرفت چشمگیر مراکز تماس در دهه اخیر
زارعیان با بیان اینکه صنعت مرکز تماس در چند دهه‌ اخیر پیشرفت های چشمگیری کرده است گفت: مرکز تماس‌ها، یکی از قوی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های هر صنعت محسوب می‌شود و در بسیاری از کشورهای آسیایی مثل هند، فیلیپین، مالزی و چین به عنوان صنعتی مهم و درآمدزا است.
وی با بیان اینکه امروزه همه ما این صنعت را به عنوان یک قسمت مهم در محیط کسب و کار مدرن ضروری می‌دانیم گفت: تجارت‌های بزرگ در کسب و کارشان از مرکز تماس‌ بهره می‌برند و درآمد بالایی را نیز به دست می‌آورند. بسیاری از سازمان‌های هوشمند، خدمات و سرویس‌های خودشان را به صورت برون سپاری انجام می‌دهند و با استفاده از خدماتی که در این حوزه ارائه می‌شود، با مشتریان خود به خوبی ارتباط برقرار می‌کنند و در هزینه‌های سازمان هم تا میزان زیادی صرفه‌جویی می‌کنند.
وی در بخشی از سخنان با اشاره به اینکه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی چند سالی است که در صنایع و حوزه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، ابراز کرد: طبیعتاً این زیرساخت در صنعت مراکز تماس هم وارد شده و استفاده از آن به شکل های مختلف مورد توجه قرار گرفته است که البته ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی در ایران هنوز در صنعت خدمات مشتریان به صورت فراگیر استفاده نمی‌شود.
ضرورت آموزش در حوزه مراکز تماس
وی با تاکید بر ضرورت آموزش بیشتر در این حوزه گفت: در چند سال اخیر جهش قوی در حوزه مراکز تماس داشتیم و توسعه مراکز تماس می تواند مزیت های جدی به ویژه در شرایط فعلی و خاص کرونایی که کارها باید از راه دور انجام شود، داشته باشد.
وی افزود: مراکز تماس می تواند سودآور بوده و جلوی بسیاری از هزینه ها را بگیرد، حتی می تواند به اشتغال زایی کمک کرده و همه اینها باعث می شود نگاه به مراکز تماس دقیق و علمی باشد، در عین حال خیلی ها تلاش می کنند ساختار مراکز تماس را بهینه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، مجتمع سراج

کد پستی: 1657163871

تلفن: 76250250 _ 021

نمابر: 76250100 _ 021

E-mail: info@techpark.ir

website: www.techpark.ir